Kmochova 8, Havířov

Paní doktorka je nejen krásná a milá,ale také úžasná a pečlivá.Poprvé za za celou dobu se nebojím ošetření.Jen se bojím,až odejde někdy na mateřskou ;-)

Paní doktorka Vrtalová je velmi hodná, sympatická, trpělivá, obětavá a pečlivá. I přes to jak je mladinká, je to odborník na svém místě. Má i velmi krásný vztah k dětským pacientům. Děkujeme LK

Díky paní doktorce už se nebojím chodit k zubaři! Je milá, hodná, rychlá a pečlivá...vždy na vše dopředu upozorní a vysvětlí, co bude dělat. Cítím se u ní dobře a prostředí v Dentalcentru je taky velmi útulné. Nikdy bych nevěřila, že budu chodit k zubaři bez obav. Svou práci vždy provede výborně!

Velmi příjemná a milá paní doktorka, kterou jsme dnes s dětmi navštívili poprvé. Musím říct, že oproti předešlé zubařce, k níž syn chodil je rozdíl obrovský. Vše mu vysvětlovala, říkala, co právě bude dělat, aby se neleknul. Doporučuji a děkuji paní doktorce za její skvělý lidský přístup.

Zuzana Kostková

MDDr. Magdalena Vrtalová je velice skvělá stomatoložka. Vzala mě se zánětem po pracovní době (což ani nemusela) a z ordinace jsem vycházela vysmátá :) opravdu ZLATÁ paní doktorka i sestřička, první zubařka z které nemám strach ;)

Paní doktorku, MDDr. Magdalenu Vrtalovou, mohu jen a jen doporučit. Přešel jsem od paní doktorky Sivé, kterou rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka Vrtalová má skvěý přístup k pacientům a vždy vysvětlí, co je potřeba. Také je velice pečlivá, dnes mi dle mého názoru skvěle spravila zub, za což ji velice děkuji. Rovněž sestru bych označil za velmi dobrou jelikož je příjemná vstřícná.
Pokud hledáte nového stomatologa, tak věřím, že paní Magdalena Vrtalová se svou sestrou jsou volbou, které rozhodně litovat nebudete.

chodila jsem k panu Kovačovi ale nebyla jsem spokojena je to sice krasný hclap ale prisel mi strasne arogantní presla jsem k slečne vrtalove a nemužu si stežovat ona ví co dela .. opravdu navíc švagrova mela problem se zuby choidila taky k KOvačovi zub furt bolel atd.. tak presla k Vrtalove a ta zjistila hned co tam je vytrhla nerv a bylo.. takze fakt skvela zubařka! mlada pěkna a příjemná.

S mladou paní doktorkou jsem velice spokojená a to z několika důvodů. Má milé a přívětivé vystupování, sestra je taky skvělá a chová se jako zubař- člověk a ne jako podnikatel, na což v dnešní době mnoho zubařů zapomíná. Setkala jsem se s rychlou a pečlivou kontrolou zubů a nemohu si na nic stěžovat!
Najendou jsem zjistila, že existují i příjemní zubaři:)

Po osmi letech jsem se rozhodla jít konečně k zubaři a můžu říct, že díky této zubařce jsem přestala mít hrůzu, jakou jsem mívala v dětství. Zákroky jsou bezbolestné, jen mi bohužel u paní zubařky chybí úsměv, jaký má její příjemná sestra. Tím na mě nepůsobí příliš sympatickým dojmem, ale jsem ráda za to, že to nebolí. Takže vřele doporučuji a myslím, že každý bude odcházet z ordinace s úsměvem a ne traumatem, jako mnoho z nás v dětství.

Paní doktorku navštěvuji nově a působí velmi příjemně. Složitější zákroky provádí automaticky s umrtvením, člověk se nemusí doprošovat. Jen nejsem zvyklá na to, že se mnou vůbec nekomunikuje. Pouze základní věci jako sedněte si, otevřete pusu a můžete jít. Také mě překvapilo, když mi řekla, že za dvě bílé plomby budu platit 1200 Kč, při další návštěvě po zákroku chtěla 1700 Kč a vůbec mi nevysvětlila z jakého důvodu.