Adresa

Ordinace
Kmochova 8, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je nejen krásná a milá,ale také úžasná a pečlivá.Poprvé za za celou dobu se nebojím ošetření.Jen se bojím,až odejde někdy na mateřskou ;-)

L
Ověřený profil

Paní doktorka Vrtalová je velmi hodná, sympatická, trpělivá, obětavá a pečlivá. I přes to jak je mladinká, je to odborník na svém místě. Má i velmi krásný vztah k dětským pacientům. Děkujeme LK

S
Ověřený profil

Díky paní doktorce už se nebojím chodit k zubaři! Je milá, hodná, rychlá a pečlivá...vždy na vše dopředu upozorní a vysvětlí, co bude dělat. Cítím se u ní dobře a prostředí v Dentalcentru je taky velmi útulné. Nikdy bych nevěřila, že budu chodit k zubaři bez obav. Svou práci vždy provede výborně!


Z
Ověřený profil

Velmi příjemná a milá paní doktorka, kterou jsme dnes s dětmi navštívili poprvé. Musím říct, že oproti předešlé zubařce, k níž syn chodil je rozdíl obrovský. Vše mu vysvětlovala, říkala, co právě bude dělat, aby se neleknul. Doporučuji a děkuji paní doktorce za její skvělý lidský přístup.

Zuzana Kostková


L
Ověřený profil

MDDr. Magdalena Vrtalová je velice skvělá stomatoložka. Vzala mě se zánětem po pracovní době (což ani nemusela) a z ordinace jsem vycházela vysmátá :) opravdu ZLATÁ paní doktorka i sestřička, první zubařka z které nemám strach ;)


Ověřený profil

Paní doktorku, MDDr. Magdalenu Vrtalovou, mohu jen a jen doporučit. Přešel jsem od paní doktorky Sivé, kterou rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka Vrtalová má skvěý přístup k pacientům a vždy vysvětlí, co je potřeba. Také je velice pečlivá, dnes mi dle mého názoru skvěle spravila zub, za což ji velice děkuji. Rovněž sestru bych označil za velmi dobrou jelikož je příjemná vstřícná.
Pokud hledáte nového stomatologa, tak věřím, že paní Magdalena Vrtalová se svou sestrou jsou volbou, které rozhodně litovat nebudete.


K
Ověřený profil

chodila jsem k panu Kovačovi ale nebyla jsem spokojena je to sice krasný hclap ale prisel mi strasne arogantní presla jsem k slečne vrtalove a nemužu si stežovat ona ví co dela .. opravdu navíc švagrova mela problem se zuby choidila taky k KOvačovi zub furt bolel atd.. tak presla k Vrtalove a ta zjistila hned co tam je vytrhla nerv a bylo.. takze fakt skvela zubařka! mlada pěkna a příjemná.


J
Ověřený profil

S mladou paní doktorkou jsem velice spokojená a to z několika důvodů. Má milé a přívětivé vystupování, sestra je taky skvělá a chová se jako zubař- člověk a ne jako podnikatel, na což v dnešní době mnoho zubařů zapomíná. Setkala jsem se s rychlou a pečlivou kontrolou zubů a nemohu si na nic stěžovat!
Najendou jsem zjistila, že existují i příjemní zubaři:)


.
Ověřený profil

Po osmi letech jsem se rozhodla jít konečně k zubaři a můžu říct, že díky této zubařce jsem přestala mít hrůzu, jakou jsem mívala v dětství. Zákroky jsou bezbolestné, jen mi bohužel u paní zubařky chybí úsměv, jaký má její příjemná sestra. Tím na mě nepůsobí příliš sympatickým dojmem, ale jsem ráda za to, že to nebolí. Takže vřele doporučuji a myslím, že každý bude odcházet z ordinace s úsměvem a ne traumatem, jako mnoho z nás v dětství.


J
Ověřený profil

Paní doktorku navštěvuji nově a působí velmi příjemně. Složitější zákroky provádí automaticky s umrtvením, člověk se nemusí doprošovat. Jen nejsem zvyklá na to, že se mnou vůbec nekomunikuje. Pouze základní věci jako sedněte si, otevřete pusu a můžete jít. Také mě překvapilo, když mi řekla, že za dvě bílé plomby budu platit 1200 Kč, při další návštěvě po zákroku chtěla 1700 Kč a vůbec mi nevysvětlila z jakého důvodu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu