MUDr. Magdaléna Suchá

Praktický lékař Více

Nové Město nad Metují 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 48, Nové Město nad Metují

zatím jsem se s lepší praktickou lékařkou ve svém životě nesetkala
není v ničích silách zavděčt se všem

:-), velmi dobrá paní doktorka

Nemám prodlém, vždy mi pomohla.

velmi obětavá a ochotná paní doktorka.

Nemam vyhrady. Mila, lidska, chapajici. Pomuze fyzicky i psychicky.

Vynikající lékařka, skvělý přístup k pacientům.

Jsem spokojený. S kritikou nemohu souhlasit.

dám za ní ruku do ohně, že nikdy úplatek nevzala, co to je za magora ,který jí obviňuje, ať táhle jinam a nikoho neuráží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemohu paní doktorku hodnotit, nejsem jejím pacientem, ale zajištuji jí softwarové služby v ordinaci a mám značné výhrady k tomuto serveru.
Tyto stránky nemají naprosto žádnou vypovídající hodnotu, neboť zde jeden člověk může napsat neomezený počet hodnocení a to i z jednoho počítače v jeden den. Nemusí být ani pacientem paní doktorky a nemusí ji vůbec znát. Může třeba v Aši psát hodnocení lékaři v Brně, kterého nikdy neviděl.
Z jedné návštěvy u lékaře nelze dělat žádný závěr a ten kdo je s lékařem nespokojen trvale, by měl zvážit, zda-li by nebylo vhodné změnit ošetřujícího lékaře. Nikdo se nezavděčí všem.
Dále upozorňuji veškeré pomlouvače, že některá hodnocení lze chápat jako pomluvy zralé na žalobu a že anonymně vypadající zprávičky umožňují i dohledat a trestat pisatele.

§

Pokud nemate uplatek, jste za 5 minut hotovy.