MUDr. Magdaléna Růžičková

Pediatr Více

Hrušovany u Brna 1 adresa

17 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 195, Hrušovany u Brna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Paní doktorka Růžičková je opravdu výborná lékařka, lepší neznám, je ochotná pomoct kdykoliv! Je nehorázně hodná a milá, s dětmi to umí!
10000% spokojenost!

H
Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá, hodná, komunikativní, vždy veselá, ale hlavně je výborná lékařka, která nestřílí léky od pasu, ale dítěti se věnuje, důkladně vyšetření, na vše se rodičů zeptá a má zájem. Poradí ochotně rodičům a je k dispozici i mimo ordinační dobu po telefonu. Všem ji doporučuji.

Ověřený profil

Skvělá paní doktorka, umí to s dětmi a ony ji mají rády. Má velkou čekárnu s hračkama. Když potřebujeme něco jen zkonzultovat, není problém zatelefonovat a vžy to se mnou ochotně probere. Škoda, že takových lékařů není víc i v jiných specializacích. Můžu ji doporučit všem!


Ověřený profil

Velmi dobra doktorka, 100 % spokojnost :-)oo


Nejlepší paní doktorka co znam. Mohu doporučit


Paní doktorka je nejlepší lékařka kterou znám. Mohu se na ni kdykoliv obrátit, je milá, veselá, hodná, umí to s dětmi a děti jí za to mají rádi. Nemám co ji vytknout je nejenom skvělá lékařka ale hlavně sklvělý člověk! Kéž by takových lékařů bylo více!


K paní doktorce jsem chodila ještě já v 18letech a byla jsem max.spokojená a nerada,že už musím přejít jinam.Ale i tak jsem jí neopustila a chodí k ní moje děti,které jsou s ní také spokojené,tak jako já.Umí poradit a má dobré metody.Můžu všem jen doporučit.


S

Paní doktorka Růžičková,je velice hodná, milá, přijemná.Má zlaté srdíčko.Moje dcera Lucie A.k paní doktorce chodila od malička, až dospěla, tak musela přejít k praktické paní doktorce. s paní doktorkou Růžičkovou se nerada loučila.Moc paní doktorce za všechno srdečně děkuji,za její laskavost, obětavost, a její hezký, pečlivý přístup.


P

Paní doktorka je úžasná lékařka i osobnost. Je velmi milá, zkušená, s dětmi to umí bezvadně. Ordinace i čekárna jsou pro děti příjemně vyzdobené a vybavené. Neznám lepšího lékaře, nic nepodcení, nezanedbá, dokáže rozptýlit zbytečné obavy, vysvětlí čemu člověk neporozuměl. Přesto, že už bydlíme v jiné obci, nemáme důvod přecházet jinam.


Paní doktorka je opravdu nejlepší ze všech lékařů, které jsem kdy poznala. Bez výhrad!!! Chodím k ní s dcerami a tajně jim závidím. Přála bych si takovou paní doktorku i pro sebe. Ale pokud bych cokoliv potřebovala, paní doktorka pomůže. Je nejlepší. Moc děkujeme!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu