Ord. praktického lékaře pro dospělé
Lipová 5, Duchcov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Nejlepsi doktorka co je poradi pomuze vysvetly atd doporicuji kladny pristup a sr sestrou jsou sehrane super

Nejlepší doktorka, vše vysvětlí poradí, pošle ochotně na potřebná vyšetření. Laskavý přístup i setřička je moc fajn

Ochotná,milá má porozumění vřele doporučuji.

Stále si myslím to samé: paní doktorka je vynikající!

Nejlepší a nejhodnější doktorka,jakou jsem kdy měla,nikdy nebyl problém,pokud jsem potřebovala poslat na odborné vyšetření. Velká škoda,že jako obvodní lékařka v Bílině skončila. Pani doktorka Demská Beníšková by k ní měla jít do učení,jak se chovat k pacientům. Ta se na pacienta pomalu ani nepodívá,ordinuje od stolu,je arogantní a nepříjemná.

Paní doktorka je jedna z mála které ještě na pacientovi záleží, pečlivě se mu věnuje a hlavně se nesnaží na pacientovi za každou cenu vydělat. je milá, laskavá. ochotná a se svojí sestřičkou jsou sehraný tým:-)

nejlepší lékařka, perfektní přístup k pacientům

Nejlepsi lekarka

Nejlepší doktorka??? Z Duchcova asi ano, ale jinak děs běs. Na všechno ty nejsilnější antibiotika (chřipa, angina, bolest na hrudi, průjem - to je jedno), pro jistotu na receptu vždy dvoje v kombinaci. Co kdyby náhodou ty první nezabrali..., (i v lékárně nad jejími recepty kroutí hlavou) a proč? Paní doktorko, neznáte jiné léky? Co z toho od dealerů máte???

je to skvělá lékařka, má citlivý přístup k pacientům. Výborný diagnostik.