Praktický zubní lékař
Světlogorská 2764, Tábor

Skvělá paní doktorka ,ti co zde píší své negativní názory at změní zubaře a doufám že si najdou nějaké ty novodobé pány zlatokopy - zubaře od kterých sem utekla já a po dlouhém hledání konečně našla tuhle skvělou pohodovou paní doktorku.

K pani doktorce jsem zacala chodit přibližně před 25 lety po katastrofálních zkušenostech s nejmeně 5 zubaři. Měla jsem až chorobný strach ze zubařu.Paní doktorka mi všechny zuby po zákrocích ruzných zubařu krasně opravila, dala bílé plomby na přední zuby atp. Co je ale pro mne nejduležitější, svým lidským přístupem mne dokázala toho největšího strachu zbavit. Děkuji.

Paní doktorka je opravdu velice nedbalá. Pokud máte nějaký problém, tak vám řekne, že to nic není a odbije vás. Zuby vrtá pouze povrchově a absolutně nečistí zubní kámen, a také vás na to vůbec neupozorní. Když jsem šla ke své hygienistce, byla velice překvapená, že mi v životě zubní kámen nečistili a navíc jsem měla velký zánět dásní. Když mě začali bolet moudráky, tak jsem k paní Slabé raději vůbec nešla a našla si novou paní zubařku, která mi poprvé udělala rentgen a zjistila, že mi odumřel zub, a musí mi pročistit kanálky. Kdybych stále ještě byla u pí.Slabé tak bych kanálky v zubu měla nadále nevyčištěné, protože mi zuby nikdy nerentgenovala. To samé se zubním kamenem. Drbání se sestrou je slabý odvar oproti tomu jak pí.Slabá léčí vaše zuby. Paní zubařku v žádném případě nedoporučuji!

Paní doktorka se mi léta stará o chrup a vždy velmi dobře. Když sedím na křesle, tak to ani moc nebolí. Nemám problém s dohodnutím termínu ošetření.

velmi prijemna a speciliziovana ploste fajn