Adresa

Praktický zubní lékař
Světlogorská 2764, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Skvělá paní doktorka ,ti co zde píší své negativní názory at změní zubaře a doufám že si najdou nějaké ty novodobé pány zlatokopy - zubaře od kterých sem utekla já a po dlouhém hledání konečně našla tuhle skvělou pohodovou paní doktorku.

M
Ověřený profil

K pani doktorce jsem zacala chodit přibližně před 25 lety po katastrofálních zkušenostech s nejmeně 5 zubaři. Měla jsem až chorobný strach ze zubařu.Paní doktorka mi všechny zuby po zákrocích ruzných zubařu krasně opravila, dala bílé plomby na přední zuby atp. Co je ale pro mne nejduležitější, svým lidským přístupem mne dokázala toho největšího strachu zbavit. Děkuji.

Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu velice nedbalá. Pokud máte nějaký problém, tak vám řekne, že to nic není a odbije vás. Zuby vrtá pouze povrchově a absolutně nečistí zubní kámen, a také vás na to vůbec neupozorní. Když jsem šla ke své hygienistce, byla velice překvapená, že mi v životě zubní kámen nečistili a navíc jsem měla velký zánět dásní. Když mě začali bolet moudráky, tak jsem k paní Slabé raději vůbec nešla a našla si novou paní zubařku, která mi poprvé udělala rentgen a zjistila, že mi odumřel zub, a musí mi pročistit kanálky. Kdybych stále ještě byla u pí.Slabé tak bych kanálky v zubu měla nadále nevyčištěné, protože mi zuby nikdy nerentgenovala. To samé se zubním kamenem. Drbání se sestrou je slabý odvar oproti tomu jak pí.Slabá léčí vaše zuby. Paní zubařku v žádném případě nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Paní doktorka se mi léta stará o chrup a vždy velmi dobře. Když sedím na křesle, tak to ani moc nebolí. Nemám problém s dohodnutím termínu ošetření.


A

velmi prijemna a speciliziovana ploste fajn


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti