Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jeronýmova 3164 , Tábor
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Výborná lékařka s výbornou novou ordinací za nádražím a se skvělou sestrou,velice rád se k nim vracím.


M
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař, kterého jsem si mohl přát. Přátelský přístup, péče o pacienta, snaha provést zákrok bez bolesti. Nemohu si vynachválit. Zubařů jsem se skutečně bál, dnes chodím na prohlídky naprosto bez problémů.


K
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka. Chodíme k ní celá rodina. Manžel, který se k zubařům vždy trochu bál, chodí teď na ošetření pravidelně a beze strachu.


N
Ověřeny pacient

Nejlepší paní zubařka,k jaké jsme kdy chodili!Je milá,ochotná,příjemná,všechno trpělivě vysvětlí....a hlavně je milá i na děti,takže se k ní nebojí chodit,spíše naopak-vždycky se k hodné paní zubařce těší,což se u jiných doktorů říci nedá!Moc děkujeme za laskavý přístup,který u jiných lékařů postrádáme....


P
Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka.. jak odborník na svém místě, tak velmi příjemná, šetrná a šikovná. Takový přístup jako ten její mi u jiných lékařů chyběl. K takové paní doktorce chodím moc ráda. Dlouhá čekací doba mi nevadí, to je dáno tím, že je hodně žádaná. :)


je moc dobrá


L

Je to velmi příjemná a ochotná zubařka,první zubař ke kterému se člověk nebojí chodit!!!!!!!Příjemné jednání,když má objednaný lidi a vy přijdete tak si na Vás udělá chvilku.Jsem rád že k ní mohu chodit!!!!!


N

Moc hodná paní zubařka. Oceňuji hlavně lidský přístup, který mi u jiných zubařů chyběl, a ochotu řešit problém i delší dobu. Jediná výtka je k dlouhé objednací době a čekání v čekárně, ale co vím, tak to je v dnešní době u zubních lékařů všude.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti