Lydie Ondrová, zubař Tábor

MUDr. Lydie Ondrová

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Stomatologická ordinace
Jeronýmova 3164 , Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Výborná lékařka s výbornou novou ordinací za nádražím a se skvělou sestrou,velice rád se k nim vracím.

M
Ověřený profil

Nejlepší zubař, kterého jsem si mohl přát. Přátelský přístup, péče o pacienta, snaha provést zákrok bez bolesti. Nemohu si vynachválit. Zubařů jsem se skutečně bál, dnes chodím na prohlídky naprosto bez problémů.

K
Ověřený profil

Výborná paní doktorka. Chodíme k ní celá rodina. Manžel, který se k zubařům vždy trochu bál, chodí teď na ošetření pravidelně a beze strachu.

N
Ověřený profil

Nejlepší paní zubařka,k jaké jsme kdy chodili!Je milá,ochotná,příjemná,všechno trpělivě vysvětlí....a hlavně je milá i na děti,takže se k ní nebojí chodit,spíše naopak-vždycky se k hodné paní zubařce těší,což se u jiných doktorů říci nedá!Moc děkujeme za laskavý přístup,který u jiných lékařů postrádáme....

P
Ověřený profil

Nejlepší zubařka.. jak odborník na svém místě, tak velmi příjemná, šetrná a šikovná. Takový přístup jako ten její mi u jiných lékařů chyběl. K takové paní doktorce chodím moc ráda. Dlouhá čekací doba mi nevadí, to je dáno tím, že je hodně žádaná. :)

je moc dobrá

L

Je to velmi příjemná a ochotná zubařka,první zubař ke kterému se člověk nebojí chodit!!!!!!!Příjemné jednání,když má objednaný lidi a vy přijdete tak si na Vás udělá chvilku.Jsem rád že k ní mohu chodit!!!!!

N

Moc hodná paní zubařka. Oceňuji hlavně lidský přístup, který mi u jiných zubařů chyběl, a ochotu řešit problém i delší dobu. Jediná výtka je k dlouhé objednací době a čekání v čekárně, ale co vím, tak to je v dnešní době u zubních lékařů všude.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti