Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: jiné místo Jiný

Ke mně se choval arogantně, a to jsem se u něho byl registrovat a měl jsem u něho vstupní prohlídku. Přesto podle něho není můj doktor. I moje bývalá dětská doktorka si to myslela a zřejmě stále myslí.

K
Umístění: Jiný

Super pan doktor, který nám velice pomohl v péči o maminku. Služby i zájem nad rámec povinností, hodný a empatický. Bohužel jsme zůstali u paní Mudr. Javorské, ke které se přes sestřičky není možné ani dostat, ordinování po meilu mi naprosto nevyhovuje a když čekám v prázdné čekárně, tak sedím celé dopoledne a stejně se dál, než k sestřičce neposunu.

D
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem rád, že v ordinaci již nepracuje MUDr. Javorský. Zpočátku byl supr, ale později bylo vidět, že ho práce nebaví. Štvalo mě, když mi cpal ty své ,,zázračné" vitamíny. Velmi rozporuplný člověk.
MUDr. Javorská má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům. Lepší lékařku jsem si nemohli v NM přát. Je to nejen skvělý odborník, ale i člověk.

P
Ověřený profil

Vážená paní LA, reaguji na Vaše hodnocení: Vaše lékařka ten den ordinovala o pár hodin později, nikdo Vám tedy nemohl sdělit, že zrovna zastupuje Dr. Javorský. Lékař Vás nemusí ošetřit, pokud Vám nejde o život.
Dr. Javorský patří mezi nejlepší lékaře, které znám - je empatický, ochotný a svou práci vykonává výborně.
Pacient

L
Ověřený profil

Podle reakcí se ke svým pacientům chová profesionálně, s těmi přespolními je to horší. Moje doktorka zrovna neordinovala a bylo mi řečeno, že v tom případě zastupuje p. Javorský. Když jsem vešla do ordinace, řekl mi, co tam chci, když k němu nepatřím, a ať si počkám, až bude ordinovat moje doktorka. To, že mi je zle teď, ho nezajímalo. A pak že vás musí v akutních případech ošetřit každý doktor. Někteří evidentně nemusí. Naštěstí není v budově jediný. U jiného lékaře problém nebyl a ochotně mi pomohl.

L

Já i moje rodina jsme velmi spokojeni s přístupem, jednání a pečlivostí jakou nám Dr.Javorští věnují. Děkujeme a jen tak dál. Za sebe a svou rodinu mohu jen doporučit. :o)

Skvělý lékař,odborník, výborné zkušenosti mám i s paní doktorkou Javorskou, velmi empatickou mladou paní, která raději vše důkladně prověří, než stanoví diagnózu.Všem je doporučuji, po zkušenostech s jinými lékaři mohu konstatovat, že tito dbají mnohem více na prevenci.V podstatě mi zachránili život.

Jsou to profíci ti Javorští, vřele doporučuji.

Pana doktora velice doporučuji. Absolutní profesionál, je chytrý, pozorný a také velice bystrý. Má příjemné vystupování.

I

Pan doktor na mne udělal velmi dobrý dojem. Je milý a vstřícný. Myslím, že bude dobrým nástupcem pana doktora Matušky. (A je velký fešák!) :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti