Lukáš Javorský, praktický lékař Nové Město nad Metují

Praktický lékař

T.G.M. 197, Nové Město nad Metují
Ordinace PL pro dospělé

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem rád, že v ordinaci již nepracuje MUDr. Javorský. Zpočátku byl supr, ale později bylo vidět, že ho práce nebaví. Štvalo mě, když mi cpal ty své ,,zázračné" vitamíny. Velmi rozporuplný člověk.
MUDr. Javorská má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům. Lepší lékařku jsem si nemohli v NM přát. Je to nejen skvělý odborník, ale i člověk.

Vážená paní LA, reaguji na Vaše hodnocení: Vaše lékařka ten den ordinovala o pár hodin později, nikdo Vám tedy nemohl sdělit, že zrovna zastupuje Dr. Javorský. Lékař Vás nemusí ošetřit, pokud Vám nejde o život.
Dr. Javorský patří mezi nejlepší lékaře, které znám - je empatický, ochotný a svou práci vykonává výborně.
Pacient

Podle reakcí se ke svým pacientům chová profesionálně, s těmi přespolními je to horší. Moje doktorka zrovna neordinovala a bylo mi řečeno, že v tom případě zastupuje p. Javorský. Když jsem vešla do ordinace, řekl mi, co tam chci, když k němu nepatřím, a ať si počkám, až bude ordinovat moje doktorka. To, že mi je zle teď, ho nezajímalo. A pak že vás musí v akutních případech ošetřit každý doktor. Někteří evidentně nemusí. Naštěstí není v budově jediný. U jiného lékaře problém nebyl a ochotně mi pomohl.

Já i moje rodina jsme velmi spokojeni s přístupem, jednání a pečlivostí jakou nám Dr.Javorští věnují. Děkujeme a jen tak dál. Za sebe a svou rodinu mohu jen doporučit. :o)

Skvělý lékař,odborník, výborné zkušenosti mám i s paní doktorkou Javorskou, velmi empatickou mladou paní, která raději vše důkladně prověří, než stanoví diagnózu.Všem je doporučuji, po zkušenostech s jinými lékaři mohu konstatovat, že tito dbají mnohem více na prevenci.V podstatě mi zachránili život.

Jsou to profíci ti Javorští, vřele doporučuji.

Pana doktora velice doporučuji. Absolutní profesionál, je chytrý, pozorný a také velice bystrý. Má příjemné vystupování.

Pan doktor na mne udělal velmi dobrý dojem. Je milý a vstřícný. Myslím, že bude dobrým nástupcem pana doktora Matušky. (A je velký fešák!) :-)