Ludmila Vaníková, psycholog Ostrava

PhDr. Ludmila Vaníková

Uložit

Psycholog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Milíčova 8, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Pani psycholozka je typicka zena. Kdyz se ji nelibite, da Vam to najevo. To ja osobne ale nepovazuji za zrovna profesionalni. Nejvice me vsak zarazilo, kdyz mi pani doktorka do oci lhala, ze "nema" moje kresby, ktere jsem pro ni udelal v ramci terapie. Proste to byl pro mne posledni duvod, proc tomuto lekari neverit. Nevim, co ji k tomu vedlo, ale spokojen jsem nebyl.

K
Ověřeny pacient

paní psycholožka je velmi hodná a hodně trpělivá nemohla jsem si vybrat lepšího psychologa vřele všem doporučují ..Kateřina Dvorská

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, ochotná, přizpůsobivá - nemohla jsem si vybrat lépe.Komunikace po telefonu, u mě bez problémů.Mohu jen doporučit.

Pani Doktorka je velmi mílá a příjemná, hodně mi pomohla.Všem vřele doporučuji :-),ale připouštím, že dovolat se je někdy nadlidský ukon :-)),ale nic to neměni na faktu, že je velmi dobrý psycholog.

P

Vážím si její práce a snahy pomáhat lidem.

N

Paní doktorka je velice,milá ,vstřícna a je zcela kompetentní,človíček na správném místě,vřele doporučuji.Moc mi pomohla.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti