Milíčova 8, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pani psycholozka je typicka zena. Kdyz se ji nelibite, da Vam to najevo. To ja osobne ale nepovazuji za zrovna profesionalni. Nejvice me vsak zarazilo, kdyz mi pani doktorka do oci lhala, ze "nema" moje kresby, ktere jsem pro ni udelal v ramci terapie. Proste to byl pro mne posledni duvod, proc tomuto lekari neverit. Nevim, co ji k tomu vedlo, ale spokojen jsem nebyl.

paní psycholožka je velmi hodná a hodně trpělivá nemohla jsem si vybrat lepšího psychologa vřele všem doporučují ..Kateřina Dvorská

Paní doktorka je velice příjemná, ochotná, přizpůsobivá - nemohla jsem si vybrat lépe.Komunikace po telefonu, u mě bez problémů.Mohu jen doporučit.

Pani Doktorka je velmi mílá a příjemná, hodně mi pomohla.Všem vřele doporučuji :-),ale připouštím, že dovolat se je někdy nadlidský ukon :-)),ale nic to neměni na faktu, že je velmi dobrý psycholog.

Vážím si její práce a snahy pomáhat lidem.

Paní doktorka je velice,milá ,vstřícna a je zcela kompetentní,človíček na správném místě,vřele doporučuji.Moc mi pomohla.