MUDr. Ludmila Školařová

Moravská Třebová 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Piaristická 6, Moravská Třebová

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Hrozný přístup, neempatická zubařka, nechápu jak může dělat s lidmi. Čekala jsem na pohotovosti 2 hodiny a ještě měla paní zubařka problém mě prohlédnout a dát mi zub do pořádku. Můj zubař má dovolenou a bude tam až v září, proto jsem zvolila pohotovost u této paní zubařky a musím říct, že k ní už nikdy. Jediné plus bylo vybavení ordinace.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Velmi šikovná pečlivá Paní doktorka sestřička usměvavá co dodat doporučuji.

Byl jsem v neděli na pohotovosti s bolavým zubem který mě bolel už druhý den poprosil jsem o vytrhnutí zubu a paní doktorka na mě začala ječet že mi nic trhat nebude že existují prášky od bolesti a vlastně co otravuju.Na to jsem jí řekl že mám 2 plata v sobě nic nezabralo jinak bych tu nebyl.Ve finále mi zub odvrtala ale kanálky vůbec nevyčistila a poslala mě domů. Takže jsem zaplatil 90 korun zbytečně protože zub mě bolí stále stejně ,práškama jsem už omámenej a nic víc."doporučuji všem ."

V Moravské Třebové a i celkově v republice je problém se zubaři.Dostala jsem se k paní doktorce a jsem za to ráda.Postupně mi dává dohromady to,co bylo zanedbané,v ordinaci se cítím dobře,pěkný přístup jak MUDr tak sestřičky,komunikace...jsem spokojena.Platí se,čeká se ,ale když odsud "vylezete"tak já jen s dobrým pocitem.Krušinová Eva.

Je prostě jednička

VŠICHNI,KDO CHTĚJÍ MÍT KVALITNĚ SPRAVENÉ ZUBY SI RÁDI V TÉ ČEKÁRNĚ POČKAJÍ.I TO SVĚDČÍ O JEJÍ KVALITĚ.KDYBY NEUMĚLA, MĚLA BY PRÁZDNOU ČEKÁRNU.

Maximální spokojenost, milá, ochotná, stále usměvavá - zlaté ručičky. S nikým lepším jsem se doposud nesetkala

Za zuby si každý zodpovídá sám,lékař pomůže,když sami selžeme.Tato lékařka odvádí práci na hodně vysoké úrovni.Díky.

VELMI ŠIKOVNÁ A HODNÁ PANÍ DOKTORKA,JEDINOU CHYBOU JE ŠPATNÉ OBJEDNÁVÁNÍ PACIENTŮ, TÍM PÁDEM DLOUHÉ ČEKÁNÍ NA OŠETŘENÍ. EK

Jsem maximálně spokojený,je to doslova umělkyně!