Ludmila Školařová, zubař Moravská Třebová

MUDr. Ludmila Školařová

Zubař

Piaristická 6, Moravská Třebová
Sam. ordinace PL - stomatologa

Byl jsem v neděli na pohotovosti s bolavým zubem který mě bolel už druhý den poprosil jsem o vytrhnutí zubu a paní doktorka na mě začala ječet že mi nic trhat nebude že existují prášky od bolesti a vlastně co otravuju.Na to jsem jí řekl že mám 2 plata v sobě nic nezabralo jinak bych tu nebyl.Ve finále mi zub odvrtala ale kanálky vůbec nevyčistila a poslala mě domů. Takže jsem zaplatil 90 korun zbytečně protože zub mě bolí stále stejně ,práškama jsem už omámenej a nic víc."doporučuji všem ."

V Moravské Třebové a i celkově v republice je problém se zubaři.Dostala jsem se k paní doktorce a jsem za to ráda.Postupně mi dává dohromady to,co bylo zanedbané,v ordinaci se cítím dobře,pěkný přístup jak MUDr tak sestřičky,komunikace...jsem spokojena.Platí se,čeká se ,ale když odsud "vylezete"tak já jen s dobrým pocitem.Krušinová Eva.

Je prostě jednička

VŠICHNI,KDO CHTĚJÍ MÍT KVALITNĚ SPRAVENÉ ZUBY SI RÁDI V TÉ ČEKÁRNĚ POČKAJÍ.I TO SVĚDČÍ O JEJÍ KVALITĚ.KDYBY NEUMĚLA, MĚLA BY PRÁZDNOU ČEKÁRNU.

Maximální spokojenost, milá, ochotná, stále usměvavá - zlaté ručičky. S nikým lepším jsem se doposud nesetkala

Za zuby si každý zodpovídá sám,lékař pomůže,když sami selžeme.Tato lékařka odvádí práci na hodně vysoké úrovni.Díky.

VELMI ŠIKOVNÁ A HODNÁ PANÍ DOKTORKA,JEDINOU CHYBOU JE ŠPATNÉ OBJEDNÁVÁNÍ PACIENTŮ, TÍM PÁDEM DLOUHÉ ČEKÁNÍ NA OŠETŘENÍ. EK

Jsem maximálně spokojený,je to doslova umělkyně!

Paní doktorce nikdy nepřestanu být vděčný za to jak se ke mně o své dovolené, navíc v pátek odpoledne zachovala, i když jsem z druhého konce republiky. Máte tam opravdu skvělou zubařku a dobrého člověka v jedné osobě. :-)

O

velice pečlivá,příjemná. jednička v oboru...