Ludmila Řezníčková, zubař Uherské Hradiště

MUDr. Ludmila Řezníčková

Zubař

17 názorů

Adresa

Protzkarova 51, Uherské Hradiště
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Paní doktora Řezníčková poskytuje spolehlivou a nadstandartní péči pacientovi. Její zákroky jsou velmi citlivé a promyšlené.
IVONA ČUDOVÁ


Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych tímto způsobem veřejně poděkovala paní doktorce za mimořádnou laskavost, s níž se ujala mého syna Ondry. Byli jsme v UH na prázdninách, když jej rozbolel zub. U jiných stomatologů jsme nepochodili, ale paní doktorka, ač měla dosti rušno, syna velmi profesionálně, pečlivě a zároveň laskavě ošetřila a zbavila jej několikadenních útrap.
Tato paní je skutečně člověkem na svém místě. Ještě jednou oba děkujeme.


nejlepší zubařka :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka Řezníčková je naprosto zlatá. Velká kapacita v oboru, své práci rozumí a evidentně jí to baví. Paní doktorka má nejenom zlaté ruce, ale i srdce. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným lékařem jako je paní doktorka. Chodí k ní dlouhá léta celá naše rodina, za celé ty roky nemáme nikdo ani jednu stížnost. K paní doktorce jsem chodila už jako malé děcko a vždycky se mnou měla velkou trpělivost i když jsem jí tam coby dítě řvala jak pavián nesčetněkrát:)Vždy je velmi milá ona i sestřička. A nikdy nebyl problém s tím, že by mi nechtěla dát umrtvovací injekci, naopak se vždycky zeptá, zda ji chci. Na cokoli se jí zeptám, tak vše pěkně srozumitelně vysvětlí. Navíc si s pacienty ještě pěkně popovídá, což je naprosto úžasné, protože z člověka spadne ten strach. Na závěr bych jen řekla: Kéž by byli ostatní lékaři tak skvělí jako paní doktorka Řezníčková.


Paní doktorka je jednička! nejlepší zubní lékař, jakého jsem si jen mohla přát! Je velmi milá, hodná a citlivá. Její přístup je velmi vlídný. Sama dobře vím, že ve zdravotnictví se najde jen málo takovýchto andělů.

Tímto chci také oponovat názoru "flu". Paní doktorka mi ještě NIKDY neodmítla dát lokální anestesii, naopak, sama se ptá, zda ji chci (a já nikdy neodmítnu:) ).


Ověřeny pacient

Paní doktorka je jednak velmi erudovaná, ale zároveň má velmi lidský přístup ke svým pacientům. Narozdíl od mnoha jejích kolegů nedělá svou práci proto, aby z ní vyrýžovala co největší zisk, ale proto, že ji dělá zjevně ráda a dobře. Ostatně to si nepochybně ověřili všichni pacienti, kteří vystřídali několik stomatologů a mohou srovnávat. Negativní hodnocení, které napsala "flu" podle mě patří jinému lékaři, to musí být omyl nebo záměr.

To, že v ordinaci se pohybuje velmi hezká a milá sestřička možná nepatří do hodnocení lékaře, ale kam jinam to napsat, že? Ostatně sestřička je zvláště u zubaře velmi podstatný element, který nám, vystresovaným pacientům, může výrazně zpříjemnit ten zpravidla nepříjemný zákrok. A Markétka to umí naprosto dokonale, ordinace díky ní úplně září.


Svělá péče a přístup! Neexistuje nic, na co bych si mohla stěžovat, jsem její pacientkou už 15 let.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


B
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem opravdu moc spokojená. Má zlaté ruce a příjemné jednání. Chodíme k ní celá rodina a všichni máme stejný názor. Opravdu se o svého pacienta stará a má osobní přístup. Dokáže se vcítit, včas reagovat a léčit.
Moc děkuji za Vaši péči


G

Největší spokojenost!


Ověřeny pacient

Já k ní chodila rok, a tedy... horšího zubaře jsem ještě nezažila. Odmítá mi dávat injekce proti bolesti, na začátku i konci těhotenství po mě chtěla 30 korun za preventivní prohlídku, a když jsem si to u pojišťovny ověřovala, tak na mě koukali jak blázni, že to mám přece hrazené, a že doufají, že jsem jí to nezaplatila. Zánět mezizubního kanálku mi dělala bez umrtvení, ač jsem ji prosila div ne na kolenou o injekci, prý to musím vydržet. A v těhotenství mi odmítla dát injekci při vrtání, což se může, to mám ověřené, a když jsem ji s pláčem prosila, aby mi ji dala, že mám v tom období citlivé dásně, tak na mě vystřelila, že se nedá nic dělat, a musim držet. To jsem u ní byla naposledy, už k ní nikdy nepůjdu. Tuto zubařku naprosto nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti