Soukromá stomatologická praxe
Kpt. Jaroše 2000, Tábor

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Totální nespokojenost. K paní doktorce jsem chodila od útlého dětství, zpočátku musím říci, že péče nebyla tak špatná. Pak jsem ale chtěla začít amalgámy za bílé plomby a to se paní doktorce nechtělo. Rentgen mi byl snad za těch 20 let udělán tak třikrát. Preventivní prohlídka trvala vždy tak 10 minut - vše podle paní doktorky OK. Přešla jsem na soukromou kliniku, kde, jsem měla takových 10 nezjištěných kazů a opravy co mi byly provedeny, byly dle doktorů udělány špatně, takže byla nutná oprava.
K paní doktorce už nechodím takových šest let, ale nyní jsem zjistila, že jsem byla opět vedena u pojišťovny u ní.
Lokalita OK
Čekací doba dlouhá
Léčba finančně nenáročná

Přibírá ještě pacienty? :O

příjemná lékařka, jen Ty čekací doby.......

Velmi dobrá a vstřícná doktorka, vše je bez problémů, žádné problémy při léčení, opravdu doporučuji

Odbourala z velké části můj strach ze zubařů :-) jak pani doktorka tak sestřička jsou moc milé.. a jejich přístup je opravdu profesionální..vzhledem k tomu že jsem měla panický strach, museli se mnou opatrně a to se jim vždy dařilo a stále daří :-)

Paní doktorka a její sestřička jsou prostě perfektní.Takhle nějak vypadá podle mého názoru profík na svém místě a já Vám touto cestou paní doktorko moc děkuji.

K pani doktorce chodím ráda a to jsem dřív měla docela fóbii ze zubaře, vlastně tam chodíme celá naše rodina. Mám jen slova chváli.

profík, odborník, prostě člověk na svém místě, užastná, milá

U paní doktorky jsme celá rodina od počátku a nikdy jsme nelitovali, přístup její i sestřičky je velmi lidský a zároveň odborný. Vždy k ní jdeme s důvěrou a hlavně beze strachu.

Už dlouho jsem neměl co do činění s tak skvělou paní doktorkou a její sestřičkou.Už se těším až tam zase půjdu