Kpt. Jaroše 2000, Tábor
Soukromá stomatologická praxe

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Přibírá ještě pacienty? :O

příjemná lékařka, jen Ty čekací doby.......

Velmi dobrá a vstřícná doktorka, vše je bez problémů, žádné problémy při léčení, opravdu doporučuji

Odbourala z velké části můj strach ze zubařů :-) jak pani doktorka tak sestřička jsou moc milé.. a jejich přístup je opravdu profesionální..vzhledem k tomu že jsem měla panický strach, museli se mnou opatrně a to se jim vždy dařilo a stále daří :-)

Paní doktorka a její sestřička jsou prostě perfektní.Takhle nějak vypadá podle mého názoru profík na svém místě a já Vám touto cestou paní doktorko moc děkuji.

K pani doktorce chodím ráda a to jsem dřív měla docela fóbii ze zubaře, vlastně tam chodíme celá naše rodina. Mám jen slova chváli.

profík, odborník, prostě člověk na svém místě, užastná, milá

U paní doktorky jsme celá rodina od počátku a nikdy jsme nelitovali, přístup její i sestřičky je velmi lidský a zároveň odborný. Vždy k ní jdeme s důvěrou a hlavně beze strachu.

Už dlouho jsem neměl co do činění s tak skvělou paní doktorkou a její sestřičkou.Už se těším až tam zase půjdu

Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů. Je pečlivá, pracuje rychle, bezbolestně a je trpělivá.