MUDr. Ludmila Kučová

Pediatr Více

Krnov, Bruntál 2 adresa

5 názor

Adresy (2)

Praktický lékař pro děti a dorost
Revoluční 42, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Praktický lékař pro děti a dorost
Zátor 98, Bruntál

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

spolupracující lékař MUDr.Petr Mylek-pediatr od 1.5.2015

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Po zkušenosti na dětské pohotovosti s mým 3letým synovcem nedoporučuji paní doktorku. Špatný přístup k pacientovi a evidentně jsme je o víkendu rušily.jsem znechucena z přístupu paní doktorky a sestry a neměly by dál dělat tuto práci, když k ní nemají vztah.Christina

V

Paní Kučová, pokud ještě ordninuje, byla má lékařka celé dětství a z pohledu pacienta nikdy více. Mnoha známým určila špatnou diagnozu u jejich dětí, je nedůsledná, zastaralá v metodách, nedoporučuji!

H

K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!!


pani kucova je doktorka na pravem miste!chodim z malou k ni odnarozeni!meli jsme problemy z porodnice tak nas vzala po kridla jaks e rika a stara se o malou do dneska uzasne!!nenam sni problem!!


L

Paní Kučová téměř vše léčí panadolem a preventanem. Když jsem jí na to řekla, že ani jedno mi nezabírá, tak mi řekla, ať si teda koupím něco jiného na krk a na teplotu. Když jsem se zeptala, co by mi doporučila, tak řekla, ať se zeptám v lékárně, že tam mi poradí.
Při jiné návštěvě mi řekla, ať si koupím něco na krk, něco na kašel, něco na rýmu a kdybych dostala teplotu, tak ať si na ni něco vezmu. Chodila jsem k ní jen z donucení rodičů, kterým se často nelíbil můj kašel a chtěli, aby mě poslechla. Nemyslím si, že je to dobrá lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu