Adresa

Stomatologická ordinace
Budějovická 553, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Jsem pacientkou paní doktorky od mala. Po nástupu její dcery jsem byla přeřazena do její péče. S kvalitou a úrovní poskytované péče jak od paní doktorky, tak její dcery jsem velmi spokojená. Příjemné prostředí, ochota. Doporučuji

I
Ověřený profil

Osobně proti paní doktorce nic nemám, vždy byla moc milá a při zákrocích velmi opatrná. Ale když jsme přešli k jinému dentistovi, nestačili jsme se divit. Moje maminka má velmi špatné zuby a pořád jí bolely. Nový dentista jí je dával dohromady rok a byl velmi překvapen, co všechno po své kolegyni a pravidelných prohlídkách u ní, v puse nalezl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K paní doktorce Kolorosové docházíme pravidelně již několik let, nejdřív já, teď chodí se mnou i mé děti a vždy se setkáme s milým a vstřícným přístupem a profesionálním ošetřením. Moc doporučujeme!


Já jsem s paní doktorkou spokojená, je vždy moc milá, vše vysvětlí a líbí se mi, že hodně dbá na prevenci. A hlavně se k ní nebojí chodit ani moje děti, dcera se tam vyloženě těší, protože dostane prstýnek :-). Až ona vyřešila mé dlouhodobé problémy s krvácejícíma dásněma, když mi poradila správný kartáček, čištění a mezizubní kartáčky. S tím se bohužel žádný z mých předchozích stomatologů neobtěžoval..


Nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem velmi spokojená a namůžu si paní doktorku vynachválit, chodím tam již od dětství.


Nic moc, spokojenost minimalni....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Mám velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou Kolorosovou.Její péče využívám již cca 13 let a jsem max.spokojená.Vždy perfektní ošetření a lidský přístup.Nyní ji budu navštěvovat i se svou malou dcerkou.


J

Maximálně profesionální paní doktorka s lidským přístupem. Skvěle dokáže ošetřit dospělého i nemluvně. Sleduje novinky v oboru. Jsme s ní velmi spokojení.


M

K paní doktorce chodím s dětmi. Vždy je na ně moc milá , hodná a hlavně má neuvěřitelnou trpělivost. Výborná paní zubařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu