MUDr. Ludmila Janíková

Zubař Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Praktický zubní lékař
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Je dobrá zubařka a ráda takových více .

MUDr. Janíková je profesionál za každé situace a je velmi lidská a citlivá. Vše vždy vysvětlí, přestane vrtat, když bolí a chápe bolest. Uklidní a pokud to lze vyléčí. Jiný zubař by už trhal a tahal z lidí peníze. Plusem ordinace paní doktorky je bezpochyby také šikovná, usměvavá sestřička. Děkuji oběma, že ačkoliv je pro mne návštěva zubaře vždy sebezapřením, jakmile vejdu do ordinace, zapomenu na to.

Má babička je velice dobrá zubařka.A s těmi 2 co se mnou nesouhlasí tak jsou ůplně vymazaní.

uz od malicka tam chodím nerada,abslolutni nespokojenost,pani doktorka nema zadny cit a ani se s tema zubama moc nepare,minule me rychle rychle vyvrtala kaz,navic me ho tam kus nechala,dala mi tam plombu,a ted tam mam zanet,je to jedna radost opravdu,uz si zajistuju prechod k jine zubarce,opravdu se to neda srovnat,v zivote tam uz nevlezu a rozhodne nedoporucuju.

Paní doktorka Janíková má velice dobrý přístup k pacientům a je ohleduplná a citlivá .... Můžu jen DOPORUČIT

Paní doktorka Janíková je úžasná - specialistka.Vždy má zájem o pacienta, mám s ní velmi dobré zkušenosti. Poznámka - zub můžeme vytrhnout vždycky - a její snaha o záchranu každého zubu to jen dokazuje. Chodíme k ní i s dcerou,která měla výbornou školní lékařku. Obě jsme spokojeny a děkujeme za její péči.J

jsem rád že jsem u ní

je to dobrá zubařka