Ludmila Hrušková, praktický lékař Olomouc

MUDr. Ludmila Hrušková

Praktický lékař Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Kateřinská 13, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient

Poznala jsem během života více praktických lékařů a paní doktorka mě neuvěřitelně mile překvapila svým lidským přístupem, tím, že se skutečně zajímá o každého svého pacienta, má velmi dobré kounikační schopnosti a neustále si rozšiřuje obzory a znalosti pro svou práci v oboru. Každému vřele doporučuji.


Není lepší doktorka,je prostě naše nejlepší.


Je odborníkem s citem pro pacienta


Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Můžete se na ni obrátit s jakoukoli "blbostí", nevysměje se vám a vše vám vysvětlí. Nikdy u mě ani u nikoho z rodiny nic nezanedbala. Vždy vás pošle na další vyšetření ke specialistovi, pokud uzná za vhodné a neohlíží se na vlastní prospěch. Má už za svůj život bohaté zkušenosti a já se jen děsím, kam půjdu, až jednou půjde do důchodu.


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se nedávno zaregistrovala a byla jsem velmi příjemně překvapená jejím příjemným jednáním, vstřícností a profesionalitou. Sestřička je také "fajn". A můžu díky stěhování srovnávat ... Jsem moc ráda, že jsem ji pomocí těchto stránek našla.


F

Nejlepší praktická lékařka, na základě mé dosavadní životní zkušenosti. Spokojený pacient (65).
Hodnocení by mělo být do skóre zapsáno třikrát, stejný názor má i moje manželka Stanislava a syn Michal (39).


Pani doktorka je velmi příjemná, pečlivá. I když už k ní nechodím, vybrala jsem si doktorku v blizkosti bydliště, stále na ní vzpomínám jako na nejlepšího lékaře. Pacient se k ní dostaví jenom s rýmou a promluví si s ním o všem co ho trápi.


Ověřeny pacient

Komplexní přístup k jednotlivým symptomům zdravotních problémů. Vynikající diagnostička. Pozorně pacientovi naslouchá a dokáže srozumitelně vysvětlit podstatu problémů i léčebný postup. Léky předepisuje s rozvahou. Má zájem o pacienty. Nejlepší praktická lékařka ze všech praktiků, se kterými jsem se dosud setkal.


J

S doktrokou Hruškovou jsem velmi spokojený. Má vštřícný přístup k pacientovi, naslouchá a nestaví se ani proti aleternativní léčbě. Vždy, když se jedná o vážnější problém, pošle pacienta na odborné vyšetření. Předepisuje léky s rozvahou - týká se nejen léčby pacientovy nemoci, ale i jeho peněženky.


Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná vždy pomoci


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti