Praktický lékař pro dospělé
Kateřinská 13, Olomouc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Poznala jsem během života více praktických lékařů a paní doktorka mě neuvěřitelně mile překvapila svým lidským přístupem, tím, že se skutečně zajímá o každého svého pacienta, má velmi dobré kounikační schopnosti a neustále si rozšiřuje obzory a znalosti pro svou práci v oboru. Každému vřele doporučuji.

Není lepší doktorka,je prostě naše nejlepší.

Je odborníkem s citem pro pacienta

Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Můžete se na ni obrátit s jakoukoli "blbostí", nevysměje se vám a vše vám vysvětlí. Nikdy u mě ani u nikoho z rodiny nic nezanedbala. Vždy vás pošle na další vyšetření ke specialistovi, pokud uzná za vhodné a neohlíží se na vlastní prospěch. Má už za svůj život bohaté zkušenosti a já se jen děsím, kam půjdu, až jednou půjde do důchodu.

K paní doktorce jsem se nedávno zaregistrovala a byla jsem velmi příjemně překvapená jejím příjemným jednáním, vstřícností a profesionalitou. Sestřička je také "fajn". A můžu díky stěhování srovnávat ... Jsem moc ráda, že jsem ji pomocí těchto stránek našla.

Nejlepší praktická lékařka, na základě mé dosavadní životní zkušenosti. Spokojený pacient (65).
Hodnocení by mělo být do skóre zapsáno třikrát, stejný názor má i moje manželka Stanislava a syn Michal (39).

Pani doktorka je velmi příjemná, pečlivá. I když už k ní nechodím, vybrala jsem si doktorku v blizkosti bydliště, stále na ní vzpomínám jako na nejlepšího lékaře. Pacient se k ní dostaví jenom s rýmou a promluví si s ním o všem co ho trápi.

Komplexní přístup k jednotlivým symptomům zdravotních problémů. Vynikající diagnostička. Pozorně pacientovi naslouchá a dokáže srozumitelně vysvětlit podstatu problémů i léčebný postup. Léky předepisuje s rozvahou. Má zájem o pacienty. Nejlepší praktická lékařka ze všech praktiků, se kterými jsem se dosud setkal.

S doktrokou Hruškovou jsem velmi spokojený. Má vštřícný přístup k pacientovi, naslouchá a nestaví se ani proti aleternativní léčbě. Vždy, když se jedná o vážnější problém, pošle pacienta na odborné vyšetření. Předepisuje léky s rozvahou - týká se nejen léčby pacientovy nemoci, ale i jeho peněženky.

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná vždy pomoci