Vratimovská 1/299, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Po první návštěvě mimo jiná vyšetření mě p. doktorka poslala na ortopedii a tím to skončilo.Když jsem byla po půl roce odeslána obvodním lékařem opět k neuroložce, udělala ze mě simulanta a tři měsíce na to mi ve fakltní nemocnici diagnostikovali roztroušenou sklerózu a jsem v ID. Opravdu odborník na svém místě!!!

moje zkušenost špatná,ťukání do počítače a po deseti minutách v ordinaci ji zajímalo pouze od kdy mám nemocenskou a pak kladívko a za zády začala probírat se sestrou proč mi moje lékařka nemocenskou prodloužila-jsem asi simulant,protože ona je v mé kůži a nejlépe ví jak mi je.

Lečím se u paní doktorky 20let.Velmi mi pomohla.Je lidská,ochotná,pečlivá.Jsem velmi spokojená s jejím přístupem k pacientum.Chtěla bych také pochválit sestřičku ,která je ochotná,trpělivá,laskavá.Doporučují všem.Děkují moc.I

Nespokojenost,je slabé slovo.Paní dr. komunikuje s pacientem jen kladívkem a ťukáním do PC. Sestra ve snaze vše zachránit,alespoň obvolá potřebná vyšetření a udělá objednavku,ale vždy v nemocnicí Vítkovice,kde si dohazují nás pacienty,jako kšeft. O tom,že si zařídím vyšetření sám,tam nechcou ani slyšet. Spojení starobolšních metód z dob NHKG a dnešní zlatý důl v bílém,je tam do oči bijící.Jinak po návštěvě FNO,jsem zažil opak a stal jsem se pacientem,kterému narovnali záda a budou operovat ruku,což p.dr nějak neodhalila.

Velmi slabý lékař

Proti paní doktorce nemůžu říci ani Ň, výborný profesionální přístup a sestřička je nejlepší na světě. Doporučuji všem.

Ze svých zkušeností mohu jen doporučit. Paní doktorka je pečlivá, svědomitá, léčím se u ní asi 10 let a vždy mi pomohla.

S lékařkou jsem velmi spokojená,profesionální a lidský přístup je u ní samozřejmostí. Chodím k ní už asi 20 let a to bez jakýchkoliv výhrad!!!!

Pokud přesně popíšete problémy, pak se vám věnuje maximálně, opakovaně jsem podstoupil vyšetření CT, magnetickou rezonanci i nepříjemné EMG. Byla zjištěna degenerace páteře, ale stav nebyl vhodný k operaci. Bolesti se podstatně zmírnily, začal jsem cvičit, byl jsem i v lázních. S přístupem lékařky i sestry jsem ke spokojen. Vždy zdůrazňují, že pokud se stav bude zhoršovat, mám se objednat ke kontrole. Poznámka-pokud si zapomenu před vyšetřením sundat brýle, s dovolením mi je paní doktorka sundá a nikdy je neotočila sklem dolů!!

Adekvátně po vyšetření paní doktotorkou jsem byl simulant....Nevím jak na to přišla,ale lékař který vaše brýle položí sklem na stůl tak nemá všech 5 po hromadě.Jak jsem změnil neurologa tak se o mně postaral a zjistil že mám krční páteř v takovém stavu že mi doporučil okamžitou operaci..Možná díky paní doktorky bych tady trpěl stálými bolestmi a nic by se nezměnilo