Adresa

Vratimovská 1/299, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Po první návštěvě mimo jiná vyšetření mě p. doktorka poslala na ortopedii a tím to skončilo.Když jsem byla po půl roce odeslána obvodním lékařem opět k neuroložce, udělala ze mě simulanta a tři měsíce na to mi ve fakltní nemocnici diagnostikovali roztroušenou sklerózu a jsem v ID. Opravdu odborník na svém místě!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

moje zkušenost špatná,ťukání do počítače a po deseti minutách v ordinaci ji zajímalo pouze od kdy mám nemocenskou a pak kladívko a za zády začala probírat se sestrou proč mi moje lékařka nemocenskou prodloužila-jsem asi simulant,protože ona je v mé kůži a nejlépe ví jak mi je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Lečím se u paní doktorky 20let.Velmi mi pomohla.Je lidská,ochotná,pečlivá.Jsem velmi spokojená s jejím přístupem k pacientum.Chtěla bych také pochválit sestřičku ,která je ochotná,trpělivá,laskavá.Doporučují všem.Děkují moc.I


K

Nespokojenost,je slabé slovo.Paní dr. komunikuje s pacientem jen kladívkem a ťukáním do PC. Sestra ve snaze vše zachránit,alespoň obvolá potřebná vyšetření a udělá objednavku,ale vždy v nemocnicí Vítkovice,kde si dohazují nás pacienty,jako kšeft. O tom,že si zařídím vyšetření sám,tam nechcou ani slyšet. Spojení starobolšních metód z dob NHKG a dnešní zlatý důl v bílém,je tam do oči bijící.Jinak po návštěvě FNO,jsem zažil opak a stal jsem se pacientem,kterému narovnali záda a budou operovat ruku,což p.dr nějak neodhalila.


Velmi slabý lékař

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Proti paní doktorce nemůžu říci ani Ň, výborný profesionální přístup a sestřička je nejlepší na světě. Doporučuji všem.


Ze svých zkušeností mohu jen doporučit. Paní doktorka je pečlivá, svědomitá, léčím se u ní asi 10 let a vždy mi pomohla.


Ověřeny pacient

S lékařkou jsem velmi spokojená,profesionální a lidský přístup je u ní samozřejmostí. Chodím k ní už asi 20 let a to bez jakýchkoliv výhrad!!!!


Pokud přesně popíšete problémy, pak se vám věnuje maximálně, opakovaně jsem podstoupil vyšetření CT, magnetickou rezonanci i nepříjemné EMG. Byla zjištěna degenerace páteře, ale stav nebyl vhodný k operaci. Bolesti se podstatně zmírnily, začal jsem cvičit, byl jsem i v lázních. S přístupem lékařky i sestry jsem ke spokojen. Vždy zdůrazňují, že pokud se stav bude zhoršovat, mám se objednat ke kontrole. Poznámka-pokud si zapomenu před vyšetřením sundat brýle, s dovolením mi je paní doktorka sundá a nikdy je neotočila sklem dolů!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti