Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Rehabilitace u paní Chalupské mi vždy přinese klid do duše , sílu a vyrovnanost mému tělu. Má velký dar pomáhat potřebným a za to ji děkuji. Dana

Velice nepříjmená a arogantní paní. Nikdo známý mi ji nedoporučil, našla jsem ji na webových stránkách. Možná proto takové chování. Paní Chalupská nepřibírá nové lidi. Toto mi sdělila s takovou neochotou a arogancí, která se hned tak nevidí. Tak arogantní paní už jsem dlouho nepotkala.

Velice nepříjemná arogantní paní.

Nedařilo se nám otěhotnět. Zkoušela jsem všechno možné a rozhodně nevěřila tomu, že mi rehabilitace zad pomůže. Když jsme byli už na dně, zkusila jsem to. Kamarádka ve stejné situaci mi doporučila rehabilitaci dle Mojžíšové u p. Chalupské, kterou začala sama navštěvovat. Do 6ti měsíců jsme byly těhotné obě. Paní Chalupská je taková "mamina". Koukne se na Vás a hned vidí, kde je chyba. Je laskavá a hodná, ale i přísná - pozná, když podvádíte jí (že jste doma cvičili) - protože tím vlastně podvádíte sebe. Jsem jí vděčná a vždy budu a všude ji doporučuji.

Rahabilitace paní Chalupské je prostě nejlepší. Velice odborně přistupuje a dělá vše co tělu i duši jen a jen prospívá.

Vynikající přístup,po rehabilitaci opravdu úleva,skvělá.

Nemůži jinak než velmi a velmi chválit. Po letech merného snažení o dítě se mi to s její pomocí povedlo po půl roce a hned dvojnásobně. Je skvělá, má pozitivní přístup, je lidská, ale hlavně ji podezírám, že má na léčení jakýsi šestý smysl. Vždy, když se soustředila ma nápravu mého těla, jako bych cítila její soustředění, něco jako energii. Neumím si to vysvětlit, nikdy jsem nic takového nezažila a mohu jen doporučit!!!

Rehabilitace u paní Chalupské je skvělá. Po zdravotní stránce mi velmi pomohla. Byla a je vždy k ke mne slušná. S její péčí jsem naprosto spokojená.