Luděk Šmíd, ortoped Zlín

MUDr. Luděk Šmíd

Ortoped

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín
Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Doporučuji. Odbornik na svém místé. Příjemny, pečlivý, trpélivý. S panem doktorem jsem se setkala jak v nemocnici, kde mi operoval rameno , tak při následných návštěvách u ného v ambulanci. Vždy byl příjemný a usmévavý . Mohu znovu opravdu jen doporučit a současné podékovat, že mi obé ramena zase fungují bez problémů, tak jako dřív.

mohu jen doporučit byla jsem na několika operacích kloubů u Mudr. L. Šmída, je to odborník na svém místě, vstřícný ,ochotný řešit a vyřešit problém a navíc vysvětlit tak aby to laik pochopil už bych jinam nešla

Po svých zkušenostech s ortopedy ve Zlíně, konečně odborník. Ortoped, který léčí a chce pomoci. Velká trpělivost při léčbě mé maminky. Mohu jen doporučit.

Pan doktor mi operoval pravou ruku. Zbavil mě neskutečných bolestí zápěstí. Překvapila mě obrovská pečlivost a vstřícný přístup.Vysvětloval mi vždy vše tak,abych to jako laik pochopila. Nikdy jsem ho nezastihla ve špatné náladě.Opravdu odborník na svém místě a jako fajn bonus ta lidskost a příjemné vystupování. Vřele doporučuji všem. A pokud pan doktor,či někdo z jeho blízkých čte tyto řádky, ráda bych mu touto cestou ještě jednou strašně moc za všechno poděkovala.

V posledních 4 letech jsem navštívila ve Zlínském kraji několik ortopedů kvůli ztuhlým ramenům, bohužel jejich přístup byl negativní, jejich nezájem ještě větší a výsledek všech doporučených rehabilitací byl nulový. Včera jsem navštívila poprvé Mudr.Luďka Šmída, který urdinuje na 21.pavilonu v Baťově nemocnici. Poprvé jsem poznala mladého, příjemného a přístupného lékaře, který měl opravdu snahu pomoc.Byl pohotový k problémům a ochotný vyjít vtříc. Vše mi vysvětlil a doporučil rehablitace v lázních Kostelec. Chtěla bych ho touto cestou jemu poděkovat a doporučit všem pacientům, kteří mají stejně otřesné zkušenosti s ortopedy ve Zlínském kraji.