Adresa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN Jiný

Pan doktor je skvělý lékař, vždycky pomůže a vezme rychle, pokud je něco akutního. Zatím mám jen ty nejlepší zkušenosti.

D
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN Jiný

Děkuji za pečlivé vyšetření od pana doktora. Jen doporučuji jeho přístup!

D
Ověřený profil

Doporučuji. Odbornik na svém místé. Příjemny, pečlivý, trpélivý. S panem doktorem jsem se setkala jak v nemocnici, kde mi operoval rameno , tak při následných návštěvách u ného v ambulanci. Vždy byl příjemný a usmévavý . Mohu znovu opravdu jen doporučit a současné podékovat, že mi obé ramena zase fungují bez problémů, tak jako dřív.


M
Ověřený profil

mohu jen doporučit byla jsem na několika operacích kloubů u Mudr. L. Šmída, je to odborník na svém místě, vstřícný ,ochotný řešit a vyřešit problém a navíc vysvětlit tak aby to laik pochopil už bych jinam nešla


J
Ověřený profil

Po svých zkušenostech s ortopedy ve Zlíně, konečně odborník. Ortoped, který léčí a chce pomoci. Velká trpělivost při léčbě mé maminky. Mohu jen doporučit.


Pan doktor mi operoval pravou ruku. Zbavil mě neskutečných bolestí zápěstí. Překvapila mě obrovská pečlivost a vstřícný přístup.Vysvětloval mi vždy vše tak,abych to jako laik pochopila. Nikdy jsem ho nezastihla ve špatné náladě.Opravdu odborník na svém místě a jako fajn bonus ta lidskost a příjemné vystupování. Vřele doporučuji všem. A pokud pan doktor,či někdo z jeho blízkých čte tyto řádky, ráda bych mu touto cestou ještě jednou strašně moc za všechno poděkovala.


Ověřený profil

V posledních 4 letech jsem navštívila ve Zlínském kraji několik ortopedů kvůli ztuhlým ramenům, bohužel jejich přístup byl negativní, jejich nezájem ještě větší a výsledek všech doporučených rehabilitací byl nulový. Včera jsem navštívila poprvé Mudr.Luďka Šmída, který urdinuje na 21.pavilonu v Baťově nemocnici. Poprvé jsem poznala mladého, příjemného a přístupného lékaře, který měl opravdu snahu pomoc.Byl pohotový k problémům a ochotný vyjít vtříc. Vše mi vysvětlil a doporučil rehablitace v lázních Kostelec. Chtěla bych ho touto cestou jemu poděkovat a doporučit všem pacientům, kteří mají stejně otřesné zkušenosti s ortopedy ve Zlínském kraji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti