Odborný ženský lékař
Gottliebova 36, Rokycany

10měsíců mam problémy se zánětem který se stále vrací,slova tohle vás nemůže bolet a podbřišek taky ne se mi nelíbí.styl humoru je mi jedno ale v práci by se měl umět chovat...možná je dobrý ale pokud žena nemá potíže.sem naštvaná.je mu jedno že mě to bolí,je to nepříjemné a léčba trvá skoro rok bez výsledku...musím změnit gynekologa.nejsem s ním ani s jeho přístupem spokojená...

Výborný lékař, vždy vyjde vstříc.

Chodím k panu doktorovi už skoro 20 let a jsem spokojená. Nicméně ohledně jeho humoru musím říct, že chápu že je někdy nepochopen. Sama nemám zdaleka míry modelky a vzhledem k tomu, že mám 2 děti tak v průběhu těhotenství jsem měla černé svědomí chodit na prohlídky kvůli své nenažranosti ke konci těhotenství, ale vždycky bez problémů a vyřešilo to mé kání, ještě než cokoli stačil říct.Taky jsem nepřibrala tolik, kolik bych možná byla přibrala. Nikdy jsem necítila aroganci. Myslím že je na svůj věk dost informovaný specialista a mohu doporučit.

Pokud si právě vybíráte nového gynekologa, bohužel pana doktora nemohu doporučit. Antikoncepci mi sice s mými 44kg předepsal, ale bohužel... Pokud je lékař schopný odbít svojí pacientku slovy: ,, Berete antikoncepci, v podbřišku Vás nemůže nic bolet!´´ Tak to opravdu hovoří za vše. Na konec jsem skončila na pohotovosti s těžkým zánětem vaječníku a lékaři doslova bojovali o to, aby mi ho nemuseli brát již ve 20-ti letech. Neochota pana doktora udělat alespoň jedno vyšetření pro mě málem skončila tragicky.

Největší odborník, ke kterému mohu chodit. PAN LÉKAŘ a PANÍ SESTŘIČKA. Źádná jeho připomínka není beze smyslu, ví proč co říká. Způsob jeho humoru je sice specifický, ale nijak to neubírá na kvalitě každého vyšetření. To samé jeho sestřička, odborník na pravém místě. Chodím k nim řadu let, připomínky k váze v době těhotenství jsem si vzala naštěstí k srdci a díky tomu mám pořád dobrou figuru i po dvou dětech. Děkuji Vám za perfektně "pohlídané" oně holky :-) a přeji nadále hodně zdraví a ať se Vám oběma dobře daří. Martina Šťastná

Nejlepší gynekolog kterého znám. Chodí k němu všechny ženy v mé rodině a nemůžeme si stěžovat.
Pro ženy, které neví, že antikoncepce závisí na váze: Máte smůlu, ale v tomhle má pan doktor pravdu. Nejspíš jste si nikdy nevšimly, že různé druhy obsahují různá množství hormonů a není to proto, abyste si mohly samy vybrat, ale je to proto, že silnější žena potřebuje pro správný účinek hormonů více, zatímco těm štíhlejším stačí nízkohormonální antikocepce.
Pan doktor dělá svoji práci správně a není nic co by se mu dalo vytknout.

Já chodím k panu doktorovi řadu let a nemůžu si na něj stěžovat. Je to kapacita ve svém oboru. Je přímý, bez přetvářky, vždy vám narovinu řekne, co si myslí. Toho já si velmi vážím. Ale chápu, že to některým citlivkám může vadit, vzlášť pokud je to pravda, že? Raději budou chodit k afektované slepici, která jim bude mazat med kolem huby. Je to smutný!!!

Vtipkování pana doktora a arogance je opravdu ta nejhorší.
Pokud nemáte tělesné proporce super modelky tak si to pěkně slíznete!!!!!

A antikoncepce???Raději vám předepíše tělísko za 6000Kč,pokud nemáte štíhlou postavu,protože pro "tlusté"což je u pana doktora od 70 kg a výše se nedělá!!!!
Postavu a váhu pan doktor řeší moc rád,hlavně ponižujícím způsobem.

U pana doktora jsem byla jednou. Myslím, že mám smysl pro humor, ale jeho rádoby vtipkování bylo spíš trapné a arogantní. Neměla jsem z něho vůbec dobrý pocit a víckrát bych k němu nešla.

Ponižující jednání s pacientkami, arogantní vysvětlování problému, předepisování překonaných léčiv (po cca 2 měs.neúspěšné léčby, kdy jsem se navíc optala, jetli by neměl dostat léky i partner a pan doktor měl ješitné komentáře ve smyslu, že pacient si léčbu neurčuje. Jednorázově jsem navštívila jiného lékaře, ten okamžitě předepsal jiné léky/navíc levnější, léky také partnerovi a problému jsem se zbavila do 2 týdnů). Při jiné návštěvě komentoval můj věk a po otázce, zda chci dementní děti jsem si našla jiného lékaře. Doporučit za sebe nemohu.