Zuzana ( 14.1.2015) Nejlepší zubařka ke které jsem chodila, profesionál, velmi dobrý, obětavý a vstřícný člověk.

Paní doktorka mě vzala do své péče, protože můj zubař mi nenaznačil, že se u mě rozjela paradentoza, paní doktorka mi odstranila zubní kámen, lterý mi můj doktor odstranil jen tam, kde ho viděl a né úplně dokonale, ted mám jit na zákrok a věřím, že paní doktorka mi pomůže problém vyřešit, protože, mě to štve, o zuby jsem pečovala a takhle jsem dopadla, díky doktorovi, který je sice příjemný, ale né až tak pečlivý........a nejhorší zubařku o které jsem slyšela je p. Bajgerová, která, aby se nemusela s pacientem piplat, tak mu radši zuby vytrhne.......tohle je bez komnetáře

Jsem s pí doktorkou velice spokojená, každý zub se snaží udržet co nejdéle, je velice ochotná a příjemná.
Když mi umřel můj stomatolog a já měla problém se zubem, byla jediná ochotná, mě po všech svých pacientech a tudíž po pracovní době ještě vzít a ošetřit. Ostatní měli "po šichtě" a nějaká ženská, která chodí 2 hodiny po chodbě a žádá o ošetření, je nezajímala. I když mě viděli přes ty otevřené dveře.

Velmi profesionální a hodně pečlivá, nejlepší zubařka, ke které jsem kdy chodila

Je pravda že to na poliklinice takhle chodí, jak to pán přede mnou napsal,že jsou tam všechny ordinace otevřené,což mi také připadá dívné.K paní zubařce chodím ale už od 13 a jak jsem měla problémy z dásněmi,tak mi dost pomohla a chodím k ní stále,ale nepravidelně,což je asi moje chyba.Nemůžu si ale jinak stěžovat.

Skvělá paní doktorka.