Lucie Třísková, zubař Náchod

MDDr. Lucie Třísková

Uložit

Zubař Více

5 názor

Uložit


Adresa

MDDr. Třísková Lucie
Denisovo nábřeží 665, Náchod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Třísková Lucie

Jsme s manželem pacienty paní doktorky a jsme opravdu rádi, že vzala pod svá křídla i našeho malého syna. Stav mého chrupu není úplně nejlepší, ale paní doktorka dělá všechno pro to, aby zachránila, co se zachránit dá. Vyjde vždy vstříc časově, jednání s ní je lidské a na úrovni a co se týče cen, tak jsou až nízké ve srovnání s kvalitou poskytovaných služeb. Je vždy znát, když někdo dělá svoji práci rád a není motivován jen finanční otázkou. Jsme moc spokojení a kdyby se nám nedejbože paní doktorka odstěhovala na druhý konec republiky, tak budeme prostě dojíždět :)

Ověřený profil

Velmi příjemná, inteligentní a pečlivá paní doktorka. I přes své mládí dovede chápat široce potřeby lidí a nemá problém jim vycházet vstříc. Nenechá se stresovat časem ani penězi, pracuje v klidu, s úctou a důkladností. A často i s laskavým humorem. Takových je na světě moc málo, nejen v lékařské profesi. Marcela Emrová

Ověřený profil

Jsem velmi spokojená. Dříve jsem chodila k zubari se strachem, nyni téměř zarelaxovat. Pani doktorka je moc mila, ochotna a zachranila mi zuby.

M
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená!!! Je milá, ochotná, vždy vše dopodrobna vysvětlí i názorně ukáže, sdělí různá řešení a spolu s pacientem se snaží vybrat to, které by mu nejvíce vyhovovalo!! Peněženka po odchodu z ordinace taky rozhodně nezůstane prázdná. Mohu jedině doporučit!!

L
Ověřený profil

Paní doktorka je mladá a velmi sympatická. Vzhledem k tomu, že jsem nebyla dlouhodobě spokojená se svým předchozím zubařem, uvítala jsem možnost přehlásit sebe i děti k této lékařce. Prohlídka proběhla u všech důkladně a ještě si našla čas na prevenci a doporučení. Takto kvalitní péče se mi v minulosti dostalo pouze v soukromém zařízení, takže nezbývá než dát hodnocení "Velmi Dobrý"!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti