Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Mám reflux a potřebují k lékaři tak jednou za půl roku. Ordinace paní doktorky je nedobytná, když se náhodou dovolám, z rovná mě nemůžou vzít a objednání za týden. Mám za to že praktický lékař poskytuje akutní péči, asi se pletu. Když se náhodou dostanu do ordinace dostávám pravidelně vynadano za nejrůznější prohřešky, o kterých jsem měl přece vědět i když nejsem lékař. Proto tam jdu, abych se dověděl o svém zdravotním stavu a jak sjednat případnou nápravu. Nejsem děd vševěd. Neochota, nepříjemné chování, nepochopení, a td.

Umístění: Poliklinika Ravak Špatný zdravotní stav

V minulosti jsem byla ve zdravotní péči paní doktorky Tesařové. Její postupem času více arogantní chování mě donutilo změnit praktického lékaře. Zesměšnování subjektivních pocitů pacienta nepovažuji za profesionální, proto paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Dobrých praktických doktorů je v Příbrami nedostatek, bohužel ani ona není jedním z nich.

Umístění: Poliklinika Ravak

S paní doktorkou vůbec nejsem spokojena, jednala semnou jako kdybych byla hloupá, skoro se vším mě pošle do nemocnice protože údajně nema čas nebo mi s tím nepomůže, jednou mi dokonce arogantně zavesila.

Sestra u paní doktorky mě vyprovodila se slovy, že jsem přišla pozdě. Byla ordinační doba a čekárna prázdná. Na moji žádost, že se ráda objednám mi řekla, že nemají čas a ať jdu se střevní chřipkou na pohotovost, že mi tam stejně nepomůžou. Paní doktorka se nezúčastněně dívala a neřekla vůbec nic. V čekárně jsem i s nemocným dítětem čekala jediná 30 min. a vyšly až když zavíraly ordinaci. Takový přístup není vůči nemocným pacientům poctivý a paní doktorka může být zkušená a šikovná, ale to už se bohužel nedozvím, protože do ordinace jsem se nedostala a sestra mě odmítla i objednat.

je pravda, že čekající doba je dlouhá a do ordinace se kolikrát nedolvoláte, ale paní doktorka na mě působí velice sympaticky a zatím mi vždy pomohla...ti, u kterých převládají opačné názory ať jdou k jinému doktoru...alespon se čekací doba zkrátí....

Pani doktorka mi vždycky vyšla se vším vstříct.
Je na ní spolehnutí a je velice příjemná a ochotná. Čekací doba je sice delší, ale zato vyšetření pečlivější. V Příbrami se najde hodně málo takových lékařů.

Je to tragedie silena cekaci doba a jeste k tomu neprijemna doktorka vazne nikomu nedoporucuji katastrofa

Ze začátku jsem byla moc spokojená, paní doktorka byla velmi pečlivá, dokonce podle příznaků u nme odhalila velmi závažnou nemoc, takže se naztrácel čas a mohla se rychle zahájit léčba. Postupem času se jaksi její praktiky změnily. Nyní se nedá objednat, takže přijdete ráno půl hodiny před začátkem její ordinační doby a čekáte...ordinační doba běží, ale v ordinaci je stále pouze sestra, čekárna je již dávno plná, ale paní doktorka je prý někde s dětmi , tak po dvou hodinách z ordinace vycházejí záhadní pacienti, paní doktorka začala ordinovat, zřejmě nějací známí, kteří nešli přes čekárnu... V čekárně to vře, některým pacientům je očividně velmi zle a po několika hodinách čekání se už nemohou dočkat svojí postele, jiní otráveně odcházejí, že nemohou strávit čekáním na pouhý recept už druhé dopoledne. Vaše problémy zlehčuje, odmítá vás poslat na odbornější vyšetření....