Praktický lékař stomatolog
Bezručova 2/413, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka je velmi milá a hodná. Umí to s dětmi což je skvělé. Vždy vše vysvětlí, předvede, doporučí co a jak. Pokaždé při prevenci pořádně prohledne chrup, vyšetří dásně a udělá preventivně RTG (což mnoho doktorů vůbec nedělá). Nemám žádné výtky

Tým v této ordinaci je na vysoké profesionální úrovni. Klidná atmosféra, vše vysvětleno, osobní přístup ke klientovi. Navštěvujeme tuto ordinaci i s dětmi již od "prvních zubů". V kombinaci s jejich dentální hygienistkou vím, že je o naše zuby výborně postaráno.

Já mám s touto paní doktorkou nezapomenutelně špatnou zkušenost. Po jejím zubařském výkonu i mylných informacích stran fungování zubní pohotovosti jsem skončila na čelistní chirurgii ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Její diagnóza byla fatálně chybná, což byl názor ostravských stomatologů.

Paní doktorka dělá precizně a je šetrná k pacientovi.

Maximální spokojenost! Více takových zubařů a zubařek!

Profesionální a lidský přístup, velká spokojenost.

Velice prijemna a vyborna zubarka....

Od předešlé zubařky jsem odcházela s traumatem, ale poté, co jsem přišla k této, tak jsem maximálně spokojená. Ve všem vychází vstříc, pořádně se o zoubky postará a má výborné vybavení a ordinaci. Je to velice dobrá zubařka se vším všudy. Všem doporučuji.

S paní zubařkou jsem spokojen.Příjemné jednaní s pacientem.

Jako zubní lékařku doporučuji. Jen mi vadí její pozdní příchody do ordinace a někdy zapomíná, na což doplatí právě pacient ...