Rumjancevova, Liberec
Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace

Nejlepší paní doktorka, Co jsem kdy navštívila (za mých 34 let ze všech lékařů)
Lidská, empaticka, chapajici a vždy pozitivně naladena, nikdy jsem se u žádného lékaře s tímto přístupem nesetkala a to jsem v těhotenství byla u p doktorky každý týden. Takže za mě nejlepší. ????????????????

Děkuji paní doktorce za její lidský přístup a super profi chování. Aspoň člověk nemá pocit jako u většiny doktorů, že je nevítaný a obtěžuje.
Jen tak dál prosím

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená a věřím, že jednou vezme do své péče i moje zatím malé dcery. Její přístup je obdivuhodný a v dnešní uspěchané době opravdu ojedinělý. Vřele doporučuji. Sestra je na svém místě, je rychlá, energická a systematická. Díky tomu může paní doktorka věnovat svůj čas pečlivému vyšetření a vyslechnutí pacientek.

Troufám si říci, že jsem nikdy nepoznala lékaře s lepším přístupem, než je paní doktorka Kochová. Ochotně mne převzala do své péče, když jsem se přestěhovala do Liberce z jiného regionu, ačkoliv má plno pacientek. Své práci se věnuje naplno, velmi pečlivě a s velmi milým a osobním přístupem ke každému pacientovi. Proto jsou bohužel u ní dlouhé čekací doby i při objednání, ale za její péči se mi rozhodně vyplatí počkat. Sestřička má občas své dny, ale s arogancí jsem se u ní nesetkala. Chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za vaši péči. Děkuji! Hana

Dobrý den. Myslím si, že paní doktorka je žena "na svém místě". Je milá, příjemná, vždy mě vyslechne, pomůže, poradí. Co jí však kazí dobrý dojem je sestra. Je arogantní, VŽDY velmi nepříjemná - a to i v telefonu. Bohužel to není jen moje zkušenost. Je nás víc. Některé mé známé už od paní doktorky kvůli této sestře odešly k jinému lékaři.

nepříjemná a neochotná sestřička, arogantní a nesympatická lékařka, dlouhé čekací doby i při objednání, rozhodně nedoporučuji!!

Š

Díky paní doktorce jsem otěhotněla :-) a díky její opatrností a předvídavosti i v klidu porodila.Je zodpovědná a nenechává nic náhodě...Velmi citlivý,milý a příjemný přístup.Jsem hodně spokojená.Jediné co bych změnila je doba ambulatních případu z 8-9 hodin bych je dala na 8-10 hodin, většinou se tímto zdržují těhotné ženy do poradny a již objednání.Šárka

G

Mám velmi dobrý důvod této lékařce poděkovat veřejně - chodíme vždy spolu s dcerou pravidelně, a díky její pečlivosti a zájmu o pacienta, včas diagnostikovala onemocnění dcerky.
Snad se vše v dobré obrátí - nicméně Vám, paní doktorko Kochová, patří velké DĚKUJI !!
Taktéž i sestře, která dělá svou práci dobře a organizovaně.

Nebyla jsem právě zodpovědná, pokud se týká zdraví, možná mě kdysi odradil sám pan doktor Kárník. Velmi bolestivá menstruace pro něj nebyla takový problém, jaký by bylo nutné jakkoliv řešit, protože jím trpí spousta žen. K paní doktorce jsem tudíž přišla po několika letech "gynekologické" absence. Krom již zmíňeného "problémku" jsem nikdy žádné jiné potíže neměla a menstruace byla pravidelná (i když velmi bolestivá).
To co mě přimělo znovu navštívit gynekologa, byl přístup paní doktorky k mé mamince. Při běžné prohlídce zjistila, že má příliš vysoký tlak, odmítla ji pustit z ordinace dokud se tlak nezlepší a maminka mohla odejít až když slíbila, že hned druhý den zajde ke svému praktickému lékaři (což udělala).
Moje osobní zkušenost pak byla podobná. Nejenže paní doktorka průběžně vysvětlovala svůj postup při prohlídce, ale když zjistila problém reagovala velmi rychle a díky jen jejímu přístupu jsem zachovala klid a nepanikařila. Velmi příjemné a přátelské jednání mě čekalo i při řešení výsledků vyšetření, výsledků operace nebo vyndávání stehů.
Zkrátka ze všech možných lékařů, se kterými jsem se za svůj život setkala, na mě paní doktorka udělala asi ten nejlepší dojem.

Dobrý den, nejsem zrovna nejmladší a v mládí jsem si co se týká gynekologických problémů užila dost a dost. Zkušenosti mám jak s lékařkami, tak i s lékaři, a věřte, že větší důvěru u mě získal muž gynekolog. Dnes je mi přes padesát a pomalu začínám řešit přechod, a ejhle vrbí se jeden problém za druhým a co nato paní doktorka?
Na vše se vyptá, důkladně prohlídne, vše vysvětlí a když je potřeba doporučí vyšetření v nemocnici. I mě LPS doporučila a jak mi sdělil primář udělala moc dobře a předešla tím závažnému onemocnění, kterého se každá žena bojí. Pravdou je, že paní doktorka je mladá, zato velice pečlivá, a tím si mě získala. Takže já paní doktorce děkuji a vřele ji doporučuji.