Rumjancevova, Liberec

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace

Pečlivá, zodpovědná, pravidelně jsem sledována, odhaleny potíže v těhotenství, aktuálně opětovně poctivě sledována a zavčasu vše odhaleno.. jediná věc je dlouhé čekaní v čekárně..za mě top.

Umístění: Ordinace Tehotenstvi

Jsem vděčná za paní doktorku, její pečlivost mé dceři možná zachránila život. Každou těhotnou pečlivě sleduje, pravidelne dela uzv, kontroluje vse mozne. U 1.ditete jsem musela od 25tt lezet, domosila jsem dceru do 38tt a porod vyvolavali,protoze nepribirala - zase diky kontrolam dr.vse si ohlidala. Ted s druhym tehotenstvim porad pecliva, trpeliva, empaticka. Ano, jsou dlouhe objednaci doby. To je dan za jeji peclivost a hodne pacientek. Sestra Katka Jireckova,ktera tam pusobila po te starsi neprijemne sestre byla uzasna. Ted je tam sestra nova, taktez moc mila :)

Umístění: Ordinace

Nejlepší paní doktorka, Co jsem kdy navštívila (za mých 34 let ze všech lékařů)
Lidská, empaticka, chapajici a vždy pozitivně naladena, nikdy jsem se u žádného lékaře s tímto přístupem nesetkala a to jsem v těhotenství byla u p doktorky každý týden. Takže za mě nejlepší. ????????????????

Děkuji paní doktorce za její lidský přístup a super profi chování. Aspoň člověk nemá pocit jako u většiny doktorů, že je nevítaný a obtěžuje.
Jen tak dál prosím

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená a věřím, že jednou vezme do své péče i moje zatím malé dcery. Její přístup je obdivuhodný a v dnešní uspěchané době opravdu ojedinělý. Vřele doporučuji. Sestra je na svém místě, je rychlá, energická a systematická. Díky tomu může paní doktorka věnovat svůj čas pečlivému vyšetření a vyslechnutí pacientek.

Troufám si říci, že jsem nikdy nepoznala lékaře s lepším přístupem, než je paní doktorka Kochová. Ochotně mne převzala do své péče, když jsem se přestěhovala do Liberce z jiného regionu, ačkoliv má plno pacientek. Své práci se věnuje naplno, velmi pečlivě a s velmi milým a osobním přístupem ke každému pacientovi. Proto jsou bohužel u ní dlouhé čekací doby i při objednání, ale za její péči se mi rozhodně vyplatí počkat. Sestřička má občas své dny, ale s arogancí jsem se u ní nesetkala. Chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za vaši péči. Děkuji! Hana

Dobrý den. Myslím si, že paní doktorka je žena "na svém místě". Je milá, příjemná, vždy mě vyslechne, pomůže, poradí. Co jí však kazí dobrý dojem je sestra. Je arogantní, VŽDY velmi nepříjemná - a to i v telefonu. Bohužel to není jen moje zkušenost. Je nás víc. Některé mé známé už od paní doktorky kvůli této sestře odešly k jinému lékaři.

nepříjemná a neochotná sestřička, arogantní a nesympatická lékařka, dlouhé čekací doby i při objednání, rozhodně nedoporučuji!!

Š

Díky paní doktorce jsem otěhotněla :-) a díky její opatrností a předvídavosti i v klidu porodila.Je zodpovědná a nenechává nic náhodě...Velmi citlivý,milý a příjemný přístup.Jsem hodně spokojená.Jediné co bych změnila je doba ambulatních případu z 8-9 hodin bych je dala na 8-10 hodin, většinou se tímto zdržují těhotné ženy do poradny a již objednání.Šárka

G

Mám velmi dobrý důvod této lékařce poděkovat veřejně - chodíme vždy spolu s dcerou pravidelně, a díky její pečlivosti a zájmu o pacienta, včas diagnostikovala onemocnění dcerky.
Snad se vše v dobré obrátí - nicméně Vám, paní doktorko Kochová, patří velké DĚKUJI !!
Taktéž i sestře, která dělá svou práci dobře a organizovaně.