Alšova 462, Neratovice

MUDr.Jarošová je profesionální ve všech ohledech: velice pečlivá, milá, empatická, trpělivá a jemná. Rozumí ženské psychice (stud, obavy...), na pacientky v žádném ohledu nespěchá. Vysvětluje, trpělivě zodpovídá dotazy, zajímá se o životní historii i současnost. V porovnání s mnoha dalšími je "slunce a anděl". Je to skutečně lékařka s velkým L.

Neuvěřitelně milá, empatická doktorka a zároveň profesionál, s její péčí jsem byla 100% spokojena. Škoda, že takových lidí není víc.

S paní doktorkou Jarošovou jsem se setkala v neratovické nemocnici a byla u mého císařského řezu a několika vyšetření. Je velice milá, schopná a profesionální. Její přístup byl naprosto korektní, kéž by bylo více takových lékařů.

Dobrá doktorka, která ale nerespektuje porodní přání. Podala mi léčbu, se kterou jsem vyloženě nesouhlasila a ani se mě nezeptala. Musela jsem se to dovědět až z výstupní zprávy z porodnice. Neptala se ani na nástřih, i když jsem s ním dopředu nesouhlasila. Jinak byla ale milá a působila profesionálně.

super pristup

Velice milá a hlavně schopná paní doktorka. Díky ní a jejímu rozhodnutí já i moje dcera žijem a jsme zdravé.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim je mi 16 let a mam hrozny problem.
Trapi me to a nevim co s tim a to ohledne nemeho penisu.
Mam asi 13 cm a jsem kvuli tomu nestastny
Nevite Jestli by nepomohli nejake prasky?

Rozhodně. Zkus se zeptat v Bohnicích

MUDr. Lucie Jarošová