Adresa

SOUKROMÁ STOMATOLOGICKÁ LABORATOŘ LUCIE HULOVÁ, PAVEL DVOŘÁK, DIS
Jurečkova 889/3, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

V naší laboratoři se specializujeme na fixní protetiku, jejíž konstrukce vznikají metodou počítačem podporovaného návrhu a výroby. Specializujeme se n...

Více

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce Hulové chodím již delší dobu a jsem se vším naprosto spokojen. Jelikož se sám věnuji zubařině, tak vím, že paní doktorka je profesionál, který dělá vše na 100%. Paní doktorka mi extrahovala zuby moudrosti a opravila několik nevyhovujících výplní - vše precizně a bez bolesti. Velkou předností je bezpochyby empatie a snaha pomoci. Mohu se zcela klidným svědomím doporučit.

S
Ověřený profil

Rád bych touto cestou poděkoval paní Lucii Hůlové za nejen stoprocentní profesionální, ale hlavně lidský přístup, se kterým jsem se setkal v její stomatologické laboratoři. Díky konzultacím a času, který mi věnovala při řešení mého problému, jsem znovu získal komfort plně funkčního chrupu. Nejen, že si mohu opět vychutnat svá oblíbená jídla, ale též se opět usmívám na svou krásnou ženu, která mi je vaří.

Stanislav Branny

P
Ověřený profil

Chtěla bych ještě jednou poděkovat za pomoc, které se mi v této laboratoři dostalo. Nejenom, že mi vyšli vstříc a "expresně" mi vyrobili nový můstek jako náhradu za starý poškozený, ale hlavně jsem byla nadšená celkovým přístupem, který se v dnešní době v Čechách již málokdy vidí. Výsledná práce je nejen skvělá po estetické stránce, ale taky mi dokonale sedla (za pár minut po nasazení mi vůbec nepřišlo, že bych měla v ústech něco nepřirozeného), za čímž stojí právě perfekcionalismus slečny Hůlové. V laboratoři jsem strávila dost času a jsem ráda, že jsem tentokrát natrefila na někoho, kdo je nejenom zručný, pracuje s nejnovějšími technologiemi, ale má v sobě i kus umělce. Stále si totiž pamatuji, když mi nasadili před 10 lety můj starý můstek, a mně se chtělo doslova brečet, jak mi připadal ošklivý... Tentokrát je to ale naopak a tuto laboratoř mohu vřele doporučit všem, kdo hledají kvalitní odborníky s lidským přístupem. P. Doležalová


M
Ověřený profil

Ve svých pětašedesáti letech jsem byl nucen vyřešit problém se svým chrupem.Tři letité pryskyřičné korunky již dosluhovaly a tři mezery po vytržených zubech už byly pádným důvodem k nápravě. Na doporučení přátel jsem navštívil laborantku slečnu Lucii Hulovou v laboratoři v Opavě a po vzájemné domluvě a perfektní lékařské přípravě paní doktorkou Žitníkovou, mi v této laboratoři zhotovili kompletní,esteticky zdařilý, ale hlavně plně funkční keramický chrup do celé horní a části dolní čelisti. Jsem naprosto spokojený jak s prací,tak i s přístupem slečny Hulové k mé osobě-pacienta, při řešení funkčnosti,barevnosti a materiálu náhrad.
Díky Vám.
Tuto laboratoř můžu vřele doporučit. Budou se Vám plně věnovat. Mira Dvořák Ostrava


E
Ověřený profil

Děkuji za rychlost provedení práce, kvalitu, profesionalitu a lidský přístup...všem vřele doporučuji. Eleni A.


P
Ověřený profil

Hlavně lidský přístup,profesionálně provedená práce a cítil jsem se tam skvěle za což děkuji.
Petr Doležal, Krnov


I
Ověřený profil

Opět velmi dobrá zkušenost, milí, ochotní, vstřícní lidé a skvěle odvedená práce. Znovu mohu všem doporučit.
Ivana Adamčíková
Stoprocentně odvedená práce, navíc krásné prostředí a milí lidé. Všem doporučuji!
Adamčíková


Příjemné prostředí, milý přístup a odborná práce se skvělým výsledkem. 100% spokojenost.
Novotná Opava


Velice kvalitní a lidský přístup, velice kvalitní práce. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu