Sušilova 1751/1, Vítkov

Odborný lékař psychiatrie
Husova 672, Vítkov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie

Chodila jsem už k několika psychiatrům. Pana doktora Procházky si moc vážím. Lze s ním prodiskutovat, jak mi sednou léky, co bych chtěla ubrat či přidat, je profesionál a zároveň má velmi lidský a "normální" přístup (jedná s člověkem jako se sobě rovným) a s tím se u psychiatrů i jiných lékařů nesetkávám zas tak často..prostě není profesionálně zdeformovaný i při tak náročné práci.
Vyslechne, když potřebuji, tak mě povzbudí a dodá odvahu do dalšího boje s nemocí; je trpělivý, když jsem zrovna trochu "rozjetá".
On i sestřička jsou moc fajn. Navíc v čekárně nečekám nikdy dlouho. Rozhodně doporučuji.

Děkuji touto cestou Mudr.Luboslavu Procházkovi za jeho lékařský přístup a péčí kterou mi poskytuje.Naslouchavý lékař,nečekám u něj dlouho,na řadu jdu vždy přesně.Léky které mi naordinoval mi skvělé padly,Pan doktor mě dostal z depresi které jsem měla.Děkuji mu velice.Michaela Šťávová Opava .

Pan doktor mi velmi pomohl a vážím si ho. Tři roky za mnou docházel domů protože jsem se k němu nedostala po schodech protože jsem na vozíku.

Chodila jsem k panu Procházkovi s psychickými potížemi a 100% můžu potvrdit, že to byl opravdu výborný doktor, má opravdu lidský přístup, uměl člověka vyslechnout, byl velmi milý a né jak paní Dvořáková, ta se mi nezamlouvala vůbec, měla na mě negativní vliv, prostě pan Procházka se ke mě choval velmi slušně a můžu ho jen všem doporučit, takže je velmi dobrý.

Chodila jsem k paní doktorce Dvořákové od roku 1999 až do jejího odchodu do důchodu, pak jsem připadla k panu doktorovi Procházkovi. Z počátku působil profesně, ale po několika neúspěšných lécích, které neulevily na "duši", ale způsobily mi velmi nepříjemné vedlejší účinky tělesného a velmi bolestivého charakteru, jsem si začala připadat jako pokusný králík. Už k němu nechodím.

Odborně zdatný, vysoce lidský, "normální" psychiatr, což není málo.

Zdá se mi účastný, klidný i při zátěžové situaci, i když nervozita ho prozrazuje tím, že mimoděk zklouzává do rodné řeči /slovenština/, při první zkušenosti působí velice mladě a nezkušeně, mohl by mít problém s projekcí, ale dokáže být přiměřeně autoritativní, vždy zdvořilý, vstřícný a ochotný ke každému, kdo potřebuje pomoc, přestože má nabitou čekárnu.