Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Úžasný lékař a člověk,sestřička perfektní a milá. Pomohou a poradí vždy a ve všem. Neznám nikoho s tak citlivým přístupem a ochotou s ohledem na to,kolik lidí jim každý den projde rukama.

S
Ověřený profil

Pan doktor je na svém místě. Je až k neuvěření, že i v dnešní době se najdou lidi, kteří si na nic nehrají a působí dojmem a ne jen působí, ale i jsou: normální! Kdykoliv přijdu za panem doktorem, jsem uchvácen jeho odborností a vstřícným přístupem. Více takových lékařů, děkuji Vám...

E

Pan doktor i setrřička jsou moc bezvadní lidi a hlavně oba na svém místě i po stránce odborné. Jejich srdeční přístup a zájem o klienta jsou pro pacienty v dnešní době balzám na duši. Pana dokrota znám od začátku jeho kariéry ve Val. Kloboukách. Pořád je stejně bezvadný a doba ho vůbec nezměnila. Sestřička v ordinaci mi vůbec nevadí. Z dokumentace se i tak dozví všechno. Máme ho jako rodinného lékaře a všem to taky doporučuji.


P
Ověřený profil

Ideální rodinný lékař. Přetáhnul sem k Luboškovi celú rodinu. Odborně i lidsky perfekt. Šetří nám aj peníze, dycky mrkne na patáky - ukažte, co vám to tamten předpsál ? Doplatek 500,- Kč ? No já vám dám to samé, doplatek 16,50 Kč. To sa v chudobných Klobúkoch cení. A sestra je taky super.


P
Ověřený profil

doktor je dobrý,ale vadí mi přísedící sestra.u lékaře jde přece o osobní a intimní záležitosti.


dobrý lékař,dobrý člověk,lidský,milý,jen malá výhrada-sestra v jeho ordinaci by neměla být,měla by mít místnost vedle.


best


pan Doktor ktery opravdu pomaha.dekuji za vse


Doktor jak má být. Vstřícný a ochotný i mimo pracovní dobu v 1.00h ráno mě perfekně ošetřil (zdarma), když byla pohotovost zavřená.


vybornyalidskydoktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu