Krátká 798, Valašské Klobouky
Valašskokloboucká poliklinika

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Úžasný lékař a člověk,sestřička perfektní a milá. Pomohou a poradí vždy a ve všem. Neznám nikoho s tak citlivým přístupem a ochotou s ohledem na to,kolik lidí jim každý den projde rukama.

Pan doktor je na svém místě. Je až k neuvěření, že i v dnešní době se najdou lidi, kteří si na nic nehrají a působí dojmem a ne jen působí, ale i jsou: normální! Kdykoliv přijdu za panem doktorem, jsem uchvácen jeho odborností a vstřícným přístupem. Více takových lékařů, děkuji Vám...

Pan doktor i setrřička jsou moc bezvadní lidi a hlavně oba na svém místě i po stránce odborné. Jejich srdeční přístup a zájem o klienta jsou pro pacienty v dnešní době balzám na duši. Pana dokrota znám od začátku jeho kariéry ve Val. Kloboukách. Pořád je stejně bezvadný a doba ho vůbec nezměnila. Sestřička v ordinaci mi vůbec nevadí. Z dokumentace se i tak dozví všechno. Máme ho jako rodinného lékaře a všem to taky doporučuji.

Ideální rodinný lékař. Přetáhnul sem k Luboškovi celú rodinu. Odborně i lidsky perfekt. Šetří nám aj peníze, dycky mrkne na patáky - ukažte, co vám to tamten předpsál ? Doplatek 500,- Kč ? No já vám dám to samé, doplatek 16,50 Kč. To sa v chudobných Klobúkoch cení. A sestra je taky super.

doktor je dobrý,ale vadí mi přísedící sestra.u lékaře jde přece o osobní a intimní záležitosti.

dobrý lékař,dobrý člověk,lidský,milý,jen malá výhrada-sestra v jeho ordinaci by neměla být,měla by mít místnost vedle.

best

pan Doktor ktery opravdu pomaha.dekuji za vse

Doktor jak má být. Vstřícný a ochotný i mimo pracovní dobu v 1.00h ráno mě perfekně ošetřil (zdarma), když byla pohotovost zavřená.

vybornyalidskydoktor