Voldušská 750/II, Rokycany
Praktický zubní lékař (mapa)

Umístění: Praktický zubní lékař

Pan doktor Tesař je špičkový zubař. Chodím k němu od mala a to je již 34 let. Chodí k němu žena a naše dvě malé děti.

Pan doktor je velmi šikovný,sestřička milá chodím tam od svých osmi let a po narození dcer i s celou rodinou.Neměnila bych

Jeho práce je kvalitní, drží, je pečlivý, ohleduplný, profesionální.

Odborník, který je lidský a příjemný. V dnešní době vzácné. Děkuji.

Ochotný,poctivý,pečlivý,příjemný

Chodíme k němu již několik let a za celou tu dobu nemůžu najít nic, co bych jemu nebo sestřičce vytkla. Oba mají velmi milý a ochotný přístup.

Pro nás je to nejlepší odborník, velice příjemný. Od něho nikdy nic nebolí, je lidský, umí se chovat ke každému rovnako. Výjde vstříc, co se týče termínu. Vřele doporučuji. Celá rodina k němu jezdíme už přes 20 let a jsme velice spokojeni. Prostě, pan doktor i sestřička, to jsou naše sluníčka.

Nemá chybu, k takovému zubnímu lékaři se člověk chodit nebojí. Lékař i sestřička vás vždy přivítají s úsměvem. Empatický, citlivý, skvělý, pečlivý,vřele doporučuji.

Pan doktor je odborník, pečlivý, vstřícný, umí jednat s dospělým i s dítětem. Celá rodina k panu doktorovi chodíme 13 let a za tu dobu jsme neměli důvod mu nevěřit nebo uvažovat o změně stomatologa.

Zlatíčka on i sestřička....