Ordinace kardiologie
J. K. Tyla 461, Sokolov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Super doktor,super člověk,to samé sestřička Kováčová!!!!

Děkují za takového lékaře BH

Z mé zkušenosti velice ochotný a důkladný doktor, prostě člověk na správném místě, takoví lékaři by zasloužili plat i přes 100 000 měsíčně a ne poslanci. Práce má jistě až nad hlavu, ale i přes to se pacientům plně věnuje, vysvětlí a poradí. Děkujeme pane doktore, že jste jen tak dál......

Vždy velmi ochotný a příjemný doktor, který vás opravdu odborně vyšetří, nehledě na čas.

Vynikající lékař, skvělý odborník, velice ochotný a úžasně lidský svým osobním přístupem k pacientovi. S ohledem na můj zdravotní stav a diagnozu mi domluvil operaci jinou metodou v Českých Budějovicích.Rovněž se příkladně staral i o mého otce. Sestřička je také vždy velmi ochotná a usměvavá, měli by sloužit jako příklad jiným.

Pan doktor je vynikající odborník, ale zároveň na pacienta silně působí svou empativitou, provázenou laskavým slovem. Dojíždím za ním už řadu let a jsem rád že jsem byl poslán na první vyšetření právě k němu. I díky němu se dosud mohu bez problémů pohybovat a vnímat svět kolem sebe.

Je to nejlepší lékař. Jsem moc ráda, že k němu manžel chodí. Od té doby je mu podstatně lépe.

Velmi dobrý kardiolog,vyzná se a je po všech stránkách profesionál.

ŠPIČKOVÝ KARDIOLOG, DALŠÍ KOMENTÁŘ BEZPŘEDMĚTNÝ

vynikající lékař s obětavým přístupem k pacientovi, nelze slovy ani dost dobře
vyjádřit, je třeba mít vlastní zkušenost.

Děkuji mu za příkladnou péči.