Pediatr Více

Příbram 1 adresa

Zdravotní středisko Krásná Hora nad Vltavou
Krásná Hora nad Vltavou 192, Příbram

• praktické lékařství pro děti a dorost

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Lubomíra Vodňanská? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko.mám 10letou dcerku,ktrá bývá boužel často nemocná jsme ze Křtin kde momentálně nemáme dětského lékaře,a moc ho sháním-e pro ošetření dcerky.Problém je i takový,že jsem loni na podzim prodělala monoencefalitidu s trvalými následky nevlastníme auto jsme odkázáni jen na autobusu prosím Vás proto nemáte místo pro moji dcerku ve své ordinaci?Nevim kam jinam se co nejblíže obrátit,S derkou na ošetření také nyní musí bud babička (75 roků) nebo moje starší dcerka,ktrá je zdravotní sestra pracuje v Brně a musí se starat o mě aj.Situace je více jak vážná snad budeme mít štěstí,Mluvila jsem právě před chvílí s úřadem městyse Křtiny a žádný dětský lékař není na obzoru a prý už i ordinace zanikla.Moc Vám děkuji za odúověd prosim omluvte mě překlepy nebo i nesrozumitelnost obsahu mého dotazu po prodělané nemoci a umělem spánku mám problémi s diskrafiií na jiné....Děkuji moc za kladnou odpověd s úctou

Dobrý den, Váš dotaz asi nebyl směrován na mne, mám ordinaci v Krásné Hoře nad Vltavou, což je z místa Vašeho bydliště vzdálenost více než 200 km. S pozdravem a přáním hezkého dne Lubomíra Vodňanská

MUDr. Lubomíra Vodňanská

Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet co k tomu potrebuji.

Dobrý den, stačí se dostavit ke svému praktickému lékaři pro děti a dorost a vzít s sebou očkovací průkaz. Hezký den