Ordinace stomatologa
B. Němcové 1126, Milevsko

Nejlepší zubař! Předtím jsem chodila do Chrudimi k jedné zubařce, kvůli ní jsem se pak strašně bála. Pan doktor Pecháček vždy ochotný, nikdy mě nic nebolelo a můj strach už se ztratil. Vždy je milý a usměvavý. Sestřička je moc hodná. Děkuji Vám pane doktore a i Vám sestřičko. Jste nejlepší!

C
Umístění: Ordinace stomatologa Pohotovostní ošetření

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat panu doktoru Pecháčkovi !! Ošetřil mě pohotovostně je úplně úžasný personál je též velmi ochotný. Závidím těm, kdo jsou u pana doktora nastálo pacienti. Přeji mnoho spokojených pacientů a ještě jednou děkuji za Vaši ochotu !! Kučerová Alena

Umístění: Ordinace stomatologa

jsem pacientem p. MUDr. Pecháčka již více než 15 let.
Považuji pana doktora za profesionála ve svém oboru, stejně tak celý jeho tým je špičkový a vysoko nad bežným českým průměrem těchto ordinací. Organizace ordinace, resp. spíše malé kliniky, (několik pracovišť najednou), je naprosto fungujícím a dobře promyšleným mechanismem s vysokou efektivitou a produktivitou. Investice do vybavení jsou vidět na každém kroku. Důkazem výše uvedeného jsou, mj., naprosto minimální čekací doby na jakékoliv vyšetření, což je v českých poměrech zcela neobvyklé. S pacientem se ze strany pana doktora i jeho personálu komunikuje, vysvětluje, nikoliv kárá a poučuje ... Pacient je středem zájmu, nikoliv otravným hmyzem .....
Snaha vyjít vstříc je všudypřítomná. Odborné pracoviště pana MUDr. Pecháčka a jeho týmu zcela jistě předběhlo (na české poměry) dobu a a protože mám určité srovnání a zkušenost ze zahraničí, nebojím se tvrdit, že zcela splňuje standardy moderního západoevropského stomatologického pracoviště.
M.Cílek, již více než 15 let spokojený pacient

Ordinace i čekárna tohoto stomatologa je skvěle vybavena, sestry jsou ochotné. Ale tím výčet pozitiv končí...Každý nový registrovaný pacient musí absolvovat a zaplatit hodinový kurz ústní hygieny v ceně 800,- který není závislý na stavu chrupu.Bez tohoto kurzu nebudete ošetřeni a nejste o něm dopředu informováni než přijdete do ordinace. Zubař se chová v pacientovi povýšeně a arogantně.Pokud má zájem jen o pacienty se zdravým chrupem tak nemá tuto práci vůbec vykonávat.Jako každy lékař je i stomatolog placen ze zdravotního pojištění které platí každý pacient, už je na čase aby si on a jemu podobní uvědomili,že oni jsou tu pro nás a ne obráceně !!!

Já se k panu Pecháčkovi dostala náhodou, když jsem si vyrazila zub a nemohla najít zubaře, který by byl ochotný mě přijmout (můj původní zubař už byl po smrti). Pan zubař mě naštěstí vzal a díky mu za to. Sem strašpitel a zubařské křeslo mi vždycky vhánělo slzy do očí, ale tady je to jiné. Milé sestřičky a výborný zubař. Snaží se člověka uklidnit, pamatují si své pacienty i s jejich potížemi a případným strachem). Že sem si musela připlatit za bílé plomby mi nevadí, dostala sem na vybranou, vše mi bylo ukázáno, vysvětleno, co se se mnou bude dít, což oceňuji nejvíce. Taky vysvětlení preventivní péče a krátkou dobu čekání chválím. Sice to mám daleko, ale nejsem sama. Jen to, že k němu jezdí hodně lidí i z dalekého okolí o něčem svědčí. Doporučuji.

po te co mi zubar u ktereho sem byl do teď zemrel zacal sem schanet zubare do cca 50ti km od pribrami bo tam kam mne preradily obednani na pul roku do predu se mi moc nelibilo.... Dostal sem od kamarada ze uv milevsku berou zkusil sem sem´zavolat a pry ano za 14 dni prijdte coz je super byl sem tam zatim pouze dvakrat ale mam z toho dobrej pocit je to uplne jinej svet nez v Pribrami cekani chvilku a i kdyz sem tam jel na pohotovost tak sem cekal 15minut nez mne vzal za cos sem byl opravdu vdecnej. Co mne prekvapilo bylo to ze i v patek tam je do sesti do vecera a ze pan zubar jede na dve kresla ale dle mne to vubec neni na skodu takhle by to mnelo vypadat vsude a nejen porad brecet ze maj malo... Sem s panem doktorem spokojenej a doufam ze dlouho nebudu muset hledat jineho zubare.

ahoj ja rada napisu o panu zubari Pechackovi ze je skvelej,hodnej,sikovnej proste supr zubar. Nez jsem poznala pana zubare Pechacka navstivila jsem par zubaru od kterych jsem odchazela ze slzama v ocich a s depresi co me ceka priste. za to od pana Zubare Pechacka vzdy s usmevem a ze jsem si uzila . . . dnes je mi 22 a mam vyndavaci zuby,ted teprve ponavam jak je v nasem zivote dobrej zubar dulezitej ale pro me uz bylo malem pozde.Nedokazu si predstavit jak bych se trapila dnes kdybych nedostala doporuceni na pana Pechacka. a proto vsem radim nic neni pro krasny zivot nez zdravi a zuby.me zuby skazily 3 roky zivota. pan pechacek je nejlepsi. mejte se smejte se a hlavne chodte pravidelne k zubari. MARKETA

Pan doktor je noční můrou. Nikdy se mi zuby nijak zvlášť nekazily. Ale po několika málo letech u pana doktora jsem odcházela ze všemi zuby rozvrtanými a zaplombovanými, a to nejdražším materiálem. Další zubař mi pak plomby po několika měsících nahrazoval, protože postupně vypadávaly. Prý to byl zřejmě nejlevnější amalgám. Do dnes mám problém s mezizubními plombamy, které mi dal, když už nebylo do čeho vrtat.

Pana doktora mohu doporučit.Je to příjemný a klidný člověk.Chodí k němu nejen dospělí,ale i děti.Udělá si na ně čas a nestresuje je.Ikdyž bydlíme hodinu od Milevska,tak si nehledáme jiného lékaře a radši za ním dojíždíme.