Ordinace ženského lékaře
Osadní 672, Chodov

!

Pan doktor zachránil možnost mít jednou mimčo!! A když mám nějaké potíže, nemá problém kvůli mě otevřít ordinaci a mrknout na mě, dobře mi radí a opravdu si ho nemůžu vynachválit!!

K panu doktorovi jsem chodila zhruba rok a pul když měla přijít prohlídka vždy jsem se na něco vy mluvila a chodila si jen pro recept...protože přijít do ordinace na stole popelník s cigaretama, paravan nikde, plast taky ne. Děkuji ne!!!!!

Byla jsem u tohoto lékaře dost dlouho na to, abych odešla. Sice má příjemné vystupování, ale je neochotný naslouchat . Při velkých bolestech mi nepomohl, poněvadž asi i on nevěděl co se mnou je. Prý až budu vědět co to je , mám mu to přijít říci. Pak jsem odešla.

Jsem u pana dr. 12 let a vždy všechno v pořádku.

pana doktora nedoporučuji...rok jsem měla dosti nesnesitelné problémy a pan doktor mi stále tvrdil, že je to normální a stále mi měnil antikoncepci,prý to je tím,při poslední návštěvě mi sdělil, že nejspíš zkusíme Danu,i přes to, že ještě nemám děti.Našla jsem si proto nového gynekologa a musím na zákrok.A při problémech, které jsem měla, mě ani neprohlédl.Takže rozhodně nedoporučuji, tohle není dobrý doktor!

Prosím,pořiďte si paraván,ženy se pak cítí lépe a sestřička při vstupu do dveří nemusí hledět na vaše roztažené nohy....Je to nepříjemné.

S panem doktorem jsem spokojená,se sestrou taktéž,jen mi vadí,že prostor mezi čekárnou a tzv.sesternou není oddělen a sdělovat své zdravotní problémy a poslední menstruaci před ostatními pacientkami,případně i doprovázejícími manžely mi prostě vadí.Na panu doktorovi mi též vadí,že není v bílém a v ordinaci kouří,byla jsem svědkem,že při příchodu ještě na konf.stolku dohořívala cigareta.Ještě že pan doktor vyšetřuje v rukavicích.Jinak po profesní i lidské stránce jsem spokojená.

jsem moc spokojená,od té doby co tam chodím(10let)nemám stres když musím jít na prohlídku.Je to klidný lékař,který umí vše vysvětlit tak,aby to pochopil i pacient.Je prostě lidský!TAKY MUSÍM POCHVÁLIT SESTŘIČKU,JE TO ZTĚLESNĚNÝ ANDĚL!!!Děkuji za péči.

jsem moc spokojená,doporučuji!!!

Tohle pro mě není doktor jak má být!