Lubomír Janečka, gynekolog Chodov

MUDr. Lubomír Janečka

Uložit

Gynekolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Osadní 672, Chodov
Ordinace ženského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
!
Ověřeny pacient

Pan doktor zachránil možnost mít jednou mimčo!! A když mám nějaké potíže, nemá problém kvůli mě otevřít ordinaci a mrknout na mě, dobře mi radí a opravdu si ho nemůžu vynachválit!!


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila zhruba rok a pul když měla přijít prohlídka vždy jsem se na něco vy mluvila a chodila si jen pro recept...protože přijít do ordinace na stole popelník s cigaretama, paravan nikde, plast taky ne. Děkuji ne!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Byla jsem u tohoto lékaře dost dlouho na to, abych odešla. Sice má příjemné vystupování, ale je neochotný naslouchat . Při velkých bolestech mi nepomohl, poněvadž asi i on nevěděl co se mnou je. Prý až budu vědět co to je , mám mu to přijít říci. Pak jsem odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem u pana dr. 12 let a vždy všechno v pořádku.


V
Ověřeny pacient

pana doktora nedoporučuji...rok jsem měla dosti nesnesitelné problémy a pan doktor mi stále tvrdil, že je to normální a stále mi měnil antikoncepci,prý to je tím,při poslední návštěvě mi sdělil, že nejspíš zkusíme Danu,i přes to, že ještě nemám děti.Našla jsem si proto nového gynekologa a musím na zákrok.A při problémech, které jsem měla, mě ani neprohlédl.Takže rozhodně nedoporučuji, tohle není dobrý doktor!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Prosím,pořiďte si paraván,ženy se pak cítí lépe a sestřička při vstupu do dveří nemusí hledět na vaše roztažené nohy....Je to nepříjemné.


P

S panem doktorem jsem spokojená,se sestrou taktéž,jen mi vadí,že prostor mezi čekárnou a tzv.sesternou není oddělen a sdělovat své zdravotní problémy a poslední menstruaci před ostatními pacientkami,případně i doprovázejícími manžely mi prostě vadí.Na panu doktorovi mi též vadí,že není v bílém a v ordinaci kouří,byla jsem svědkem,že při příchodu ještě na konf.stolku dohořívala cigareta.Ještě že pan doktor vyšetřuje v rukavicích.Jinak po profesní i lidské stránce jsem spokojená.


P

jsem moc spokojená,od té doby co tam chodím(10let)nemám stres když musím jít na prohlídku.Je to klidný lékař,který umí vše vysvětlit tak,aby to pochopil i pacient.Je prostě lidský!TAKY MUSÍM POCHVÁLIT SESTŘIČKU,JE TO ZTĚLESNĚNÝ ANDĚL!!!Děkuji za péči.


P

jsem moc spokojená,doporučuji!!!


J

Tohle pro mě není doktor jak má být!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti