Praktický lékař pro dospělé
(budova ZŠ) č.d. 490, Velké Hamry

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Za mě úžasný kolektiv pani doktorka i sestřička, obě na správném místě, diky za vás u nás ve Velkých Hamrech,

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Libuše Vochvestová je vyjímečná lékařka.Léčím se u ní 29 let,ošetřovala i moje rodiče a syna.Moc si jí vážím za její vstřícnost, empatii a odbornost.To vše má i její zdravotní sestřička Pavlína Srnová.

OD svých 18 let jsem poměrně cestovala po republice.kde jsem vždy i zároveň bydlela.Nikdy mě však nenapadlo změnit paní doktorku Vochvestovou. Jsem naprosto spokojena se službami, včetně ochotné sestřičky. Navíc mimo svou pracovní dobu jezdí po nemohoucích pacientech-podotýkám zdarma. Za mě velké plus

Nejlepší doktorka co znám i když už delší dobu bydlíme o 50km dál,doktorku bych neměnila.A to mluví samo za sebe.No a sestřička bez ní by to tam nebylo takové jaké to je.Obě mají srdce na pravém místě.Děkujeme

Velmi chválím!

Doporučuji

Je sice hezké, že je paní doktorka empatická, ale čeho je moc toho je příliš. Pokud je někdo empatický na vzdálenost více jak 100 km, a to bez vědomí pacienta, a dokáže si ho přehlásit pod sebe potom, kdy tento pacient od ní odešel a měl už několik let jiného praktického lékaře, tak to mi přijde jako lovec duší a ne lékař. U registrace je nutný můj podpis, a kde ten vzala, nemam tušení. Navíc si jsem naprosto jist, že moji zdravotní kartu už nemá. Kvůli ní mě můj lékař odmítl ošetřit, protože jsem prý registrovaný jinde.

...i já vřele doporučuji.

jsem s paní doktorkou moc spokojená

super