Masarykova 48, Rajhrad
Privátní zubní lékař (mapa)

Umístění: Privátní zubní lékař Preventivní prohlídka

Kvalitní stomatoložka s lidským přistupem, ochotná vše vysvětlit, poradit. Mé staré zubařky jsem se vždy bála a proto návštěvy dokládala. A proto jsem taky se zubama a problémy hodně bojovala. Nyní díky paní doktorce mám zdravé zuby, není sulfid se čehokoliv bát a obávat.
Děkuji R. Polišenská

K paní zubařce chodím už mnoho let nejen já, ale i celá rodina a jsme velice spokojení. Paní zubařka je šikovná a nechybí ji lidský přístup. Ošetřovala mě i dcera paní zubařky a rovněž spokojenost - je citlivá a všechno vysvětlí.
D.S., Rajhrad.

Kvalitní stomatoložka.

Vždy jsem měla strach z ošetření u zubaře . Od té doby co chodím k paní doktorce zubaře se nebojím .

mne ošetřovala dcera paní doktorky,která si tam dělá ordinaci a musím říct super citlivá úžasná zubařka ,žádný sado-maso.

Sice zatim nemam vetsi problemy se zuby, ale podrobne mi zodpovedela veskere dotazy od beleni zubu az po dentalni hygienu.Navic neni problem vzit do ordinace dite, pro kt. nemate hlidani, na chvili ho pohlida velmi prijemna sestricka. Pohodova ordinace, lze doporucit.

Moje velké děti 19+9 byli u této ipaní doktorky na první prohlídce a byla příjemná a vysvětlila jim jak mají čistit zuby velmi podrobně. Čekárna byla prázdná.

Umístění: Privátní zubní lékař Preventivní prohlídka

Děkuji R. Polišenská