Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Havlíčkova 150, Chrudim

Paní doktorka je skvělá. Chodila sem k ní od malinka do 18let a teď tam chodím se svým ročním synem a sem maximálně spokojená. Paní doktorka je milá, pečlivě sleduje vývoj dítěte a vždy přidá dobré a potřebné rady.

Paní doktorka je skvělá.Chodila jsem k ní se svými 5dětmi a nyní se k ní vrací nejstarší děti už se svými dětmi.Vždy se chová lidsky,má pochopení a je velmi starostlivá.Děti ji mají rády,vždy nám pomohla a to i ve složitějších situacích.Nikdy bych ji nevyměnila a neřekla o ní jediné špatné slovo.Děkuji paní doktorko za Vaši péči a totéž platí i pro sestřičku.

Výborná doktorka, vždy milá, ochotná, pečlivá, svědomitá, laskavá. Se svými dětmi ji navštěvuji již 19let, nejdřív s nejstaršími dcerami, teď i s těmi nejmladšimi. Po očkování 3měsíčního miminka mě upozornila na možné komplikace a řekla, ať případně volám kdykoliv, což jsem opravdu v noci musela využít, byla velmi ochotná a poradila. Neměnila bych ani za nic! Ve stejných šlépějích kráčí i její dcera, paní doktorka Vrubelová, která ji nyní nahrazuje. Rovněž sestřička je příjemná a perfektně zapadá do této ordinace. Díky moc za péči!!!

Teď si pročítám hodnocení této lékařky a nevěřím vlastním očím! Mám velmi špatnou zkušenost. U syna nerozpoznala astma i když jsem tam s ním byla častokrát ve stavu takové vyčerpanosti, že bylo jasné, že není simulant a že je potřeba to řešit. Neposlala nás na specializované vyšetření. Byly mu čtyři roky. Problém byl i s kýlou, kterou poznal i můj muž, který s tím přišel do styku na vojně jako zdravotník. Řešila jsem to odchodem k paní doktorce Brabcové. Úžasná, takovou bych přála všem dětem.

Ř

Pani doktorce Korbelové vděčím za život mého syna. Na rozdíl od lékařů v chrudimské nemocnici určila včas správnou diagnózu. A to je opravdu to nejdůležitější. Lékař má především léčit nemoci, a ne zajišťovat další sociální služby (lázně, odvoz z vyšetření apod.).Pro uzdravení dětí je velmi důležitá aktivní spoluúčast rodičů !
Doporučuji její ordinaci všem rozumným rodičům.

Velmi milá a seriózní paní doktorka, která rozumí svému oboru.

Paní doktorka,jsou velmi vstřícná,pro pacienta udělá maximum.Přešla jsem k ní s větší dcerou a novorozencem.Skvělý přístup k dětem i rodičům.A pokud jde o ty co nedoporučují,můžu jen říct,že nikdo žádný člověk na tomto světě není neomylný.já jsem moc ráda že ji máme.Pochvala samozřejmně patří i sestřičce.

Vždy pečlivá- aby nic nezanedbala.

Vždy vstřícná a ochotná paní doktorka , k dětem milá.I když jsem zavolala v nočních hodinách do jejího bytu,byla milá a velmi dobře mi poradila.Když bylo moje dítě nemocné a nakonec se z toho vyklubalo astma sama mi navrhla , zda nechceme zkusit lázně , či mořského koníka.Moc vám děkuji paní doktorko.A mrzí mě , negativní názory na vás , které zde čtu a s kterými absoolutně nesouhlasím.

Nejlepší odborník, vždy nám pomohla, udělá si čas na pacienta i ve svém volnu.Ten rozdíl jsme poznali, když jsme odešli od MUDr.Ždímalové.Jsme s paní doktorkou moc spokojeni. Děti ji milují. Z předchozího komentáře mi je jasné, že paní doktorka asi někomu nenapsala sanitku, nebo lázně. Znám ze svého okolí lidi, kteří se domnívají, že pokud chtějí jet na dovolenou,tak si vymůžou lázně, i když mají zdravé děti. Potom nejsou peníze na vážně nemocné děti, které to potřebují.