MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Dobrý den,jsem 4 týdny po zvětšní prsou u mudr. Libora Poláka,z jedniček mi vykouzlil krásné trojky!Jak tady čtu ,že konzultace a kontroly probíhají rychle to je pravda,ale muj názor na to je ten,proč se zdržovat ,když pak lékař i pacient jsou spokojeni s odvedenou prací!Při první konzultaci se na mě podíval a hned vědel kudy,kolik ml mi da a kam,nechala jsem to 100%na něm jako na odborníkovi!A vyplatilo se mi to!Po operaci kolem mě sestřičky jak Pavla i Lucka lítaly jak včelky kolem medu ,jen aby mi ulevili od bolesti,špatně snáším bolest,takže jsem kapku kňourala:)za to jim touto cestou taky moc děkuju!A nejvíce mě překvapilo že po jizvách v tak kratke době není vidu ani slechu,jizvy jsem měla vedeny dvorcem , super volba!Takže za mě doporučuji a přeju vam ještě hooodně spokojených pacientek jako jsem ja! kamarádka vzpěračky:)

Pěkný den, jsem dva měsíce po plastice prsou a jsem velice spokojená, prsa jsou krásná a vypadají přirozeně. Děkuji panu doktorovi i celému týmu. Petra

Chtěla bych touto cestou panu doktorovi Polákovi poděkovat za povedenou plastiku nosu. Již od mala se mi můj velký nos nelíbil a vždy jsem si přála vypadat jinak. Díky panu doktorovi se mi nyní přání splnilo a výsledek předčil má očekávání. Se svým vzhledem jsem maximálně spokojena a panu doktorovi ještě jednou srdečně děkuji.

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat panu Dr. Polákovi za velmi vstřícný přístup, přesné vysvětlení operace při plastice břicha. Personál profesionální. Jizva se krásně hojí. A především je nutné poslouchat pana dr. v jeho radách v ošetřování jizev, chození aj. skutečně to stojí za to.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Dr. Polákovi a celému jeho týmu za splněný sen a zvýšení sebevědomí. Před 3 měsíci jsem podstoupila augmentaci prsů a jsem více než spokojená, vřele doporučuji tohoto příjemného a sympatického pana doktora a vždy usměvavé sestřičky.

Dobrý den,v únoru jsem podstoupila u pana doktora Poláka v Ostravě augmentaci prsou a jsem maximálně spokojená.Jak pan doktor,tak celý personál byl velmi milý a ochotný.Velmi krásné a moderní prostředí.Mohu jen doporučit.Moc děkuji za vše,mám opět sebevědomí a cítím se krásně.

Přeji překrásný den, nemohu jinak a musím se s Vámi podělit o radost a nadšení, které díky panu doktoru Polákovi mám, od operace jsem 3 měsíce a má ňadra jsou naprosto nádherná. Všem ženám a slečnám co váhají, doporučuji pana doktora Libora Poláka a jeho celičký tým a krásné prostředí při hospitalizaci. Nedovedu si představit lepší péči a větší profesionalitu, než jaké se mi dostalo. Sestřičky jsou tak milé a ochotné, že přeci jen ta trocha bolesti po operaci je o mnoho snesitelnější. A pan doktor je opravdový umělec a veliký sympaťák :) Tímto bych chtěla velice poděkovat za rozzáření života a vyšší sebevědomí. Děkuji moc Simona Mecová

Petra Irma
Jsem dva měsíce po abdominoplastice a musím říci, že jsem nadmíru spokojená. Jak se samotnou operací, tak s přístupem celého personálu. Jsou sehraní. Dlouho jsem váhala, jestli operaci podstoupit, dnes se mi splnil sen. Samotnou operací to ale nekončí. Být v klidu a postupovat podle rad lékaře Mudr. Poláka se vyplatí.
Poděkovat chci i sestřičkám Lucce a Pavlíně za super pooperační péči. Mohu jenom doporučit. Petra Irma

W

dobrý den,byla jsem u pana doktora Poláka operována před skoro3 měsíci.Augmentace prsou se povedla,jsem moc spokojená,pan doktor je příjemný,vlídný,a celý personál také,moc mu touto cestou děkuji za splnění méhu snu:)

Chtěla bych touto cestou doporučit kliniku Polmedicana. Podstoupila jsem 25. února tohoto roku augmenaci prsou v Ostravě. Při konzultaci mi bylo vše vysvětleno, s panem doktorem sme se domluvili na určité velikosti, a výsledek je úžasný, hned měl v oku co se k mojí postavě nejvíc hodí. Pan doktor je velice příjemný, šikovný. Kolegové na sále také, úplně mě dostali ze stresu a strachu :)... sestřička Pavlína úžasná usměvavá nonstop se o vás stará.Nic mi tam nechybělo. Čisto , luxus, příjemné prostředí. Ve všem mi tam všichni vyšli vstříc. Operace prsou je v
pořádku, pooperační kontroly také. Celkem se pozastavuji nad některými názory tady, já osobně tedy dostala veškerou péči, domluvené implantáty POD SVAL tak i pás, samozřejmně dokumentaci i kartičku od implantátů.A to bylo samozřejmostí o nic sem se prosit nemusela. Děkuji vaší klinice určitě doporučuji dále :) Eva Partyková