MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

8. března 2016 jsem podstoupila augumentaci prsou u pana doktora Poláka. S výsledkem jsem naprosto spokojená, pan doktor umí dokonale vystihnout, jakou velikost k Vaši postavě zvolit. Ochotně vždy zodpoví všechny dotazy, pooperační péče sestřiček o které se mi nezdálo, důležité pooperačni informace, speciální prádlo a následné kontroly jsou samozřejmostí. Pan doktor má zlaté ruce a estetické cítění - co je pro plastického chirurga víc :) S jakoukoliv další operací bych šla jedině k němu, prsa mám výstavní :)

Před dvěma týdny jsme já a moje kamarádka podstoupily operace zvětšení a zmenšení prsou.
Obě jsme byly velmi spokojeny s přístupem jak pana doktora i moc milých sestřiček.
Výsledek se nám zatím také moc líbí. Už to bude jen a jen lepší. Kliniku bychom určitě doporučily všem majitelkám nespokojeným se svým tělem. Jděte do toho !!!!

Zuzana Valošková
Dobrý den, před dvěma měsíci jsem u pana MUDr. Poláka absolvovala augmentaci - zvětšení prsou. S výsledkem jsem velice spokojená. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat panu doktorovi za skvěle provedenou práci a skvělou péči jak jeho, tak sestřiček, které byly velmi ochotné. Po operaci se vše krásně hojilo a nenastaly žádné komplikace. Klinika je velmi pěkně a moderně vybavena, tudíž jsem se tam cítila jako doma. Tuto kliniku mohu vřele doporučit.

Pred tromi týždňami som podstúpila operáciu zväčšenie poprsia vlastným tukom a musím povedať, že to boli najlepšie investované peniaze v mojom živote :) pán doktor je naozaj veľmi šikovný a jeho sestričky sú milé a veľmi starostlivé :) určite každému odporúčam túto kliniku. Mne zmenili život od základov. Ďakujem :)

U pana doktora Poláka jsem ocenila, že si na mě udělal čas opravdu brzy a i operace (augmentace) proběhla brzy. Vše bylo bez problémů, vysvětleno mi vše bylo a když jsem si s něčím nebyla jistá, bez problémů mi to zopakoval. Ale byly chvíle, kdy jsem se cítila nejistě kvůli jeho celkovému, trochu nevhodnému přístupu při dalších prohlídkách. Lehce neprofesionálního. Sem tam padlo pár narážek, který by normální ženský třeba i zalichotily, ale bylo to podle mě velmi nevhodné. Takže operace provedena dobře, ne výborně (drobné chyby tu jsou - bradavky nejsou symetrické a na jedné je mírně silnější jizva), ale přístup k pacientkám by mohl být profesionálnější.

Lenka
Dobrý den, v roce 2001 jsem u pana MUDr. Poláka podstoupila plastickou operaci zvětšení prsou. Po této operaci mi nastaly problémy s tvrdnutím jednoho prsu. V roce 2007 jsem proto musela absolvovat druhou operaci, Při níž mi pan MUDr. Polák implantáty vyjmul a nahradil větší velikostí. Vše jsem si znovu hradila, přičemž mi nebyl předán žádný doklad o zaplacení, žádný certifikát o původu a kvalitě implantátu a nyní jsem i zjistila, že neexistuje žádný záznam o provedení mé operace. Nyní se mi opět projevily problémy během mé zahraniční dovolené. Na prsu ve spodní části se mi vytvořil hematom. Při návratu mi praskl a já zjistila, že se mi silikon dostal ven. Ihned jsem kontaktovala MUDr. Poláka. Bohužel marně. Odmítl mi jakkoliv pomoci s tím, že mě odkázal na kterékoliv jiné zdravotní zařízení. Proto bych chtěla varovat všechny ženy, aby zvážily, kde takový zákrok podstupují.

Doktor Polák je možná odborník na plastickou chirurgii, ale jinak je to naprostý neomalenec. Jeho chování je spíše vidlácké, než profesionální. Svou práci dělá zejména pro peníze aniž by se snažil porozumět svým pacientkám. Nepříjemné je rovněž, že na vás vysype kopu informací a očekává, že si vše zapamatujete a když se příště zeptáte, tak vám málem vynadá, že už vám to říkal.
Můj názor: asi kvalitní plastická chirurgie, ale nelidský a neosobní přístup. Prostě klasický materialista, víc nečekejte. Kdybych mohla vrátit čas, šla bych jinam. Tohoto chirurga rozhodně nedoporučuji!

jsem 4 .měsíc po argumentaci prsou . Rychlá domluva na konzultaci i rychlý termín zákroku. Na konzultaci mi bylo vše vysvětleno a pan doktor měl velikost v oku .Hojení a zotavování proběhlo bez jakýchkoliv komplikací .ochotný a příjemný personál.Prsa se hojí a jsou dokonalé.Jizvy take už mizí .dokumentace a pravidelné kontroly vše v pořádku .za sebe mohu urcite doporučit .Jsem spokojená.

Dobrý večer.
Touto cestou by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Polákovi aj celému jeho tímu. Po operácií som 4. mesiac a som veľmi spokojná. Nikdy v živote som predtým nebola operovaná, nič zlomené ani žiadna narkóza. Na bolesť som veľmi citlivá, no i tak som to zvládla a to vďaka veľmi odbornému prístupu pána doktora a výborným sestričkám. Pred operáciou mi vysvetlil všetko potrebné a po oprácií taktiež. Sestričky boli ochotné, veľmi milé a trpezlivé, čo bolo pre mňa veľmi dôežité. Každé moje zapýšťanie nebrali na ľahkú váhu a milo sa o mňa po celý čas starali. Papiere od implantátov som od pána doktora obdržala, kontroli boli síce rýchle,ale neviem čo by na nich malo byť zdĺhavé. Všetko, čo mal, pán doktor dôkladne prezrel a na všetky otázky odpovedal, poradil a vysvetlil ako ďalej postupovať. Od operácie sa teším z kúpy každého nového trička a dodalo mi to sebavedomie. Odo mňa len spokojnosť spokojnosť spokojnosť a odporúčam každého, kto ešte váha. Zveríte sa do naozaj šikovnýh rúk :)

U pana dr. Poláka jsem byla na augmentaci prsu před 10lety. Jedno prso pěkné a u druhého se vytvořila kapsule (infekce v prsu). Po operaci jsem měla šílené bolesti a hematomy. Při kontrole mi tvrdil pan dr.Polák ,že až opadnou modřiny, že to bude dobré (nebylo). Prso bylo od začátku na dotyk strašně tvrdé .Celé ty roky jsem se necítila dobře, ale nedovedla jsem si představit, že půjdu znovu na operaci. To, že pan dr.Polák nedává žádnou dokumentaci o implantátech a ani o operačním zákroku jsem zažila nejen já, ale i moje švagrová, která u něj taky byla a později šla na opravu jinde. Po letech jsem sebrala odvahu a šla se zeptat k dr.Polákovi, jestli to nejde spravit a při tom jsem si chtěla nechat udělat liposukci stehen. Ochotně mě přijal a domluvili jsme termín operace za týden a já zaplatila ihned 5000kč zálohu +1000kč za odběr krve. Za dva dny ráno mi volal pan doktor, kde jsem a že má pro mě nachystaný operační sál. V klidu jsem mu vysvětlovala, že to bude nějaký omyl a že si to špatně poznačil. Nevybíravými slovy křičel do telefonu, kdo to zaplatí .....atd. Zálohu nechtěl vrátit, ale po hovoru s manželem ji nakonec vrátil. Pak odjel pan doktor na dovolenou a já šla na bezplatnou konzultaci k paní dr. do Nového Jičína , ta mě ochotně přijala a zavedla mi složku se zdravotní dokumentací a doporučila mi návštěvu u svého manžela dr.v Ostravě jméno nesmím uvést. Pan dr. byl ochotný mi vyjmout implantát a provést kapsulektomii a vložit stejný implantát zpět. Nechala jsem si při tom udělat i liposukci stehen. Jsem 9 dní po operaci a jsem štastná, že jsem šla na jinou kliniku do Ostravy... Na této klinice pracují profesionálové, kterým nejde jen o peníze, ale o spokojenost pacientů. Sestřičky jsou velice příjemné a ochotné pomoci .Pan dr.Polák by měl jít na školení na tuhle kliniku, aby věděl, jak se chovat k pacientům. Nerada někoho špiním, ale nevím, kdo mu píše to velmi dobré hodnocení. .Pana dr. Poláka nedoporučuji.