MUDr. Libor Polák

Milady Horákové 28, Brno

HOMEDICA
Velkomoravská 12, Hodonín

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

V dubnu jsem u pana doktora podstoupila operaci horních a dolních víček. Pan doktor odvedl skvělou práci. Po dvou měsících nemám téměř žádné jizvy, vše se krásně hojilo a oči jsou krásně otevřené. Chci moc poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičkám.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem u pana doktora v březnu augumentaci prsou. S výsledkem jsem moc spokojená prsa jsou fakt krásná, přesně podle mých představ. Takže práce jako taková Top opravdu. Jediné co mi na klinice vadilo, tak hodně špatná komunikace. Téměř žádná. Pan doktor je velmi stručný a sestry také. Trocha empatie by byla super. Také ta dlouhá čekací doba od nástupu na operaci. Nastoupila jsem v 10: 00 ráno a na sál jsem šla až po 18 hodině. To bylo opravdu velmi dlouhé.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
Nástup v 10,00 je proto,abychom stihli všechna potřebná vyšetření a předoperační přípravu.Jestliže paní byla na operaci v 18,00 hod,tak byla druhá v pořadí.Samozřejmě nemohu všechny pacientky operovat naráz na první pozici.Někdo jde první,někdo druhý a někdo musí být poslední.Ve státní nemocnici běžně chodí pacientky na operaci s předstihem 24 hodin.
MUDr.Libor Polák
MUDr.Libor Polák

Umístění: HOMEDICA Jiný

Dobrý den všem
V dubnu 2021 jsem u pana doktora podstoupila operaci- augmentaci prsou.
Pana doktora Poláka velmi ráda doporučuji. Splnil mi můj sen. Krásná prsa konečně zdobí můj hrudník. Není absolutně nic na co bych si mohla stěžovat. Cítím se skvěle, prsa jsou nádherná a já šťastná. Konečně od tohoto roku bude plavková sezóna stát za to. Nebojte se svěřit do rukou tohoto profesionálního lékaře. Děkuji Vám pane doktore

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V únoru 21 jsem podstoupila modelaci prsou, z výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor mi vše vysvětlil a nabídnul mi brzký termín operace, kliniku mohu jen doporučit.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V Únoru 2021 jsem byla u pana doktora na augmentaci, která se velmi povedla dokonce nad mé očekávání. Určitě doporučuji pana doktora, jak s přístupem k pacientům, tak především skvěle odvedené práce. Sestřičky jsou moc milé a celkový přístup na klinice byl na jedničku. Jizvy mi nejdou vůbec vidět a komplikace taky žádné nebyli. Jestli se rozhodnu podstoupit další změnu, tak jedině u pana doktora Polaka.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Dobrý den,podstoupila jsem u pana doktora hned 3 zákroky během jednoho měsíce a to liposunkci břicha,stehen a nakonec zmenšení prsou,jsem z výsledku naprosto nadšená,vše mi pan doktor podrobně vysvětlil,ač jsem se toho hodně bála,tak vždy mě uklidnil,naprosto mu důvěřuji a vřele doporučuji,taktéž velmi chválím sestřičku Hanku,která se o mě celou dobu moc hezky starala

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V prosinci 2020 jsem podstoupila zvětšení prsou. S výsledkem jsme maximálně spokojená. Pana doktora Poláka můžu všem vřele doporučit. Má zlaté ručičky, profesionální přístup, hezké prostředí a milá a obětavá sestřička.

S panem doktorem Polákem mám velmi dobré zkušennosti,byla jsem u něj před dvěma lety na operaci horních víček,s výsledkem jsem byla moc spokojena,taktéž i s přístupem pana doktora,proto jsem po roce podstoupila modelaci prsou.Vřele doporučuji!

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V lednu 2021 jsem podstoupila augmentaci prsou, do ktere jsem sla s jistymi obavami, ale zbytecne.Pan doktor mi vse vysvetlil, implantaty vybral dokonale a s vysledkem jsem velice spokojena.Sestricky skvele, pooperacni pece take.Kontroly jsou caste, pan doktor vzdy dotazy zodpovi.Vrele doporucuji.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Prosinec 2020 augmentace prsou. Velká spokojenost, pan doktor milý a vstřícný. Brzký termín po konzultaci bylo velké plus (cca měsíc). Sestřičky po operaci zlaté, staraly se, v noci byly co chvíli u nás. Překvapila mne i četnost kontrol po operaci, jsem ráda, že jsem pod dohledem. Za mě spokojenost na 100%, všude doporučuji :)