Lékařský dům Kotěrova

Poliklinika Slavičín
Komenského 10, Slavičín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Lékařský dům Kotěrova Jiný

Byla jsem u pana doktora Mana kdysi na gastroskopii, to bylo v pořádku. Běžné. Takže jsem šla s důvěrou později i na anoskopii kvůli chronické trhlině. A moje zklamání nezná mezí. Bagatelizace problému stylem, že to nic není, reaguji na ten stav přehnaně a lidi jsou na tom hůř a já zkrátka přeháním. Plus jsem si vyslechla také soudy o tom, že nejsem očkovaná proti covidu. Takže takto ne a rozhodně už mě tam nikdo nikdy neuvidí. Navíc veškerá léčba a doporučení o ničem. Naštěstí jsem narazila na jiného pana doktora v Chrudimi, který mi za dva týdny trhlinu vyléčil po jedné návštěvě a poučení na doma. Navíc vyšetření probíhalo na boku a v milé atmosféře. To taky udělá hrozně moc. Recenzi píšu až teď se zpožděním, protože jsem ohromená tím, že můj letitý problém se teď vyřešil za jeden, dva týdny u jiného lékaře.

Umístění: Lékařský dům Kotěrova Jiný

U tohoto doktora jsem byla poprvé (na doporučení) a NAPOSLEDY. Z profesního hlediska může být dobrý, vyšetřil mě tak, jak bylo požadováno. Ale co se týče lékařské cti, tak katastrofa. Hned v čekárně se mě sestra zeptala, jestli jsem očkovaná na covid. Následně u doktora při zjištění, že nejsem očko, začala dost nepříjemná debata ohledně toho, jak jsem nezodpovědná a sobecká vůči ostatním, že on by mě správně jako neočkovanou neměl vůbec vyšetřit, kdyby k tomu přistupoval tak nezodpovědně jako já, že ohrožuji životy ostatních poctivě očkovaných, a kdy jako hodlám změnit názor, že by to bylo vhodné. Když jsem mu řekla, že je to každého věc a rozhodnutí a on jako lékař mě musí ošetřit, prohlásil, že nemusí. Při jeho dalších argumentech už jsem jen zkousla zuby a mlčela, protože nemělo vůbec cenu argumentovat svým názorem, bylo by to uplně zbytečné. Takhle tedy funguje diskriminace neočkovaných. I u lékaře, který by měl ctít lékařský slib. Celý život, po který pracuji, platím zdravotní pojištění a pak se dočkám tady tohoto???!!! Tohle je katastrofální doba. Doktora tedy sama za sebe fakt nedoporučuji. Příště půjdu jinam, kde se na mě nebudou dívat jako na prašivou. Sbohem.

Profesionální jednání a provedení zákroku, poskytuje informace v dostatečné míře. U některých doktorů se musím ptát a některých mám pocit, že je tím otravuji. Pan Dr. Man mi podal sám od sebe dostatečné množství informací a ptát jsem se již neměl na co.

Sestry též s profesionálním přístupem.

Není co vytknout.

Profesionální přístup,rychlé a pohodové vyšetření.Vyšetření samotné je minimálně nepříjemné.Pan doktor je velmi příjemný a pohodový!!!Opravdu doporučuji,není se čeho bát :-)

Pan doktor Man je veliký profesionál a odborník. Určitě se není čeho bát, i když vyšetření nejsou příliš příjemná. Vše probíhá rychle a kvalitně. Pan doktor vše vysvětlí, popíše, aby jste věděli do čeho jdete. Vybavení je také velice moderní a příjemné. Mohu jenom doporučit.

Pokaždé, když k němu přijdu tak mi strká hadičky do žaludku nebo do zadku. Jednou mi vyřezával kožní nádorky. Vždy jsem s ním byla spokojená.

Dobrý a vstřícný pan Doktor.Můžu jen doporučit.Škoda,že při mém problému nebyl právě on prvním,který by mě ošetřil.Vše by určitě mělo jinou rovinu.

Vyšetření u pana doktora Mana bylo vysoce odborné.Je to velmi dobrý lékař.Doporučuji.Jiří 1944.

U pana doktora Mana jsem byla na gastroskopii. I přesto, že vyšetření je poměrně nepříjemné, za pomoci pana doktora jsem ho bez problémů zvládla. Pan doktor byl velmi ohleduplný, citlivý, empatický. Po celou dobu vyšetření mi říkal co bude následovat a uklidňoval mě, že vše probíhá jak má. Mohu ho jedině doporučit.