Kotěrova 5529, Zlín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Komenského 10, Slavičín
Poliklinika Slavičín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Profesionální jednání a provedení zákroku, poskytuje informace v dostatečné míře. U některých doktorů se musím ptát a některých mám pocit, že je tím otravuji. Pan Dr. Man mi podal sám od sebe dostatečné množství informací a ptát jsem se již neměl na co.

Sestry též s profesionálním přístupem.

Není co vytknout.

Profesionální přístup,rychlé a pohodové vyšetření.Vyšetření samotné je minimálně nepříjemné.Pan doktor je velmi příjemný a pohodový!!!Opravdu doporučuji,není se čeho bát :-)

Pan doktor Man je veliký profesionál a odborník. Určitě se není čeho bát, i když vyšetření nejsou příliš příjemná. Vše probíhá rychle a kvalitně. Pan doktor vše vysvětlí, popíše, aby jste věděli do čeho jdete. Vybavení je také velice moderní a příjemné. Mohu jenom doporučit.

Pokaždé, když k němu přijdu tak mi strká hadičky do žaludku nebo do zadku. Jednou mi vyřezával kožní nádorky. Vždy jsem s ním byla spokojená.

Dobrý a vstřícný pan Doktor.Můžu jen doporučit.Škoda,že při mém problému nebyl právě on prvním,který by mě ošetřil.Vše by určitě mělo jinou rovinu.

Vyšetření u pana doktora Mana bylo vysoce odborné.Je to velmi dobrý lékař.Doporučuji.Jiří 1944.

U pana doktora Mana jsem byla na gastroskopii. I přesto, že vyšetření je poměrně nepříjemné, za pomoci pana doktora jsem ho bez problémů zvládla. Pan doktor byl velmi ohleduplný, citlivý, empatický. Po celou dobu vyšetření mi říkal co bude následovat a uklidňoval mě, že vše probíhá jak má. Mohu ho jedině doporučit.