Adresy (2)

Kotěrova 5529, Zlín
Lékařský dům Kotěrova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Komenského 10, Slavičín
Poliklinika Slavičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Lékařský dům Kotěrova Jiný

U tohoto doktora jsem byla poprvé (na doporučení) a NAPOSLEDY. Z profesního hlediska může být dobrý, vyšetřil mě tak, jak bylo požadováno. Ale co se týče lékařské cti, tak katastrofa. Hned v čekárně se mě sestra zeptala, jestli jsem očkovaná na covid. Následně u doktora při zjištění, že nejsem očko, začala dost nepříjemná debata ohledně toho, jak jsem nezodpovědná a sobecká vůči ostatním, že on by mě správně jako neočkovanou neměl vůbec vyšetřit, kdyby k tomu přistupoval tak nezodpovědně jako já, že ohrožuji životy ostatních poctivě očkovaných, a kdy jako hodlám změnit názor, že by to bylo vhodné. Když jsem mu řekla, že je to každého věc a rozhodnutí a on jako lékař mě musí ošetřit, prohlásil, že nemusí. Při jeho dalších argumentech už jsem jen zkousla zuby a mlčela, protože nemělo vůbec cenu argumentovat svým názorem, bylo by to uplně zbytečné. Takhle tedy funguje diskriminace neočkovaných. I u lékaře, který by měl ctít lékařský slib. Celý život, po který pracuji, platím zdravotní pojištění a pak se dočkám tady tohoto???!!! Tohle je katastrofální doba. Doktora tedy sama za sebe fakt nedoporučuji. Příště půjdu jinam, kde se na mě nebudou dívat jako na prašivou. Sbohem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Profesionální jednání a provedení zákroku, poskytuje informace v dostatečné míře. U některých doktorů se musím ptát a některých mám pocit, že je tím otravuji. Pan Dr. Man mi podal sám od sebe dostatečné množství informací a ptát jsem se již neměl na co.

Sestry též s profesionálním přístupem.

Není co vytknout.

E
Ověřený profil

Profesionální přístup,rychlé a pohodové vyšetření.Vyšetření samotné je minimálně nepříjemné.Pan doktor je velmi příjemný a pohodový!!!Opravdu doporučuji,není se čeho bát :-)

R
Ověřený profil

Pan doktor Man je veliký profesionál a odborník. Určitě se není čeho bát, i když vyšetření nejsou příliš příjemná. Vše probíhá rychle a kvalitně. Pan doktor vše vysvětlí, popíše, aby jste věděli do čeho jdete. Vybavení je také velice moderní a příjemné. Mohu jenom doporučit.

B
Ověřený profil

Pokaždé, když k němu přijdu tak mi strká hadičky do žaludku nebo do zadku. Jednou mi vyřezával kožní nádorky. Vždy jsem s ním byla spokojená.

P
Ověřený profil

Dobrý a vstřícný pan Doktor.Můžu jen doporučit.Škoda,že při mém problému nebyl právě on prvním,který by mě ošetřil.Vše by určitě mělo jinou rovinu.

Vyšetření u pana doktora Mana bylo vysoce odborné.Je to velmi dobrý lékař.Doporučuji.Jiří 1944.

U pana doktora Mana jsem byla na gastroskopii. I přesto, že vyšetření je poměrně nepříjemné, za pomoci pana doktora jsem ho bez problémů zvládla. Pan doktor byl velmi ohleduplný, citlivý, empatický. Po celou dobu vyšetření mi říkal co bude následovat a uklidňoval mě, že vše probíhá jak má. Mohu ho jedině doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti