Adresa

T. G. Masaryka 92, Loket
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé pacientka praktického lékaře

Dobrý den,
přečetla jsem si recenze na pana MUDr. Čirče a dost jsem se podivila nad jejich obsahem?
Jsem pacientkou u pana doktora již skoro 2,5 roku a mohu vyjádřit jen plnou spokojenost s léčbou a jeho podporou. Neumím si vůbec představit, že by svou praxi v Lokti neprovozoval. Mám vícero diagnóz a bez operativnosti pana doktora si svůj vztah pacient-lékař, jako invalidní důchodce, neumím ani představit. Předchozí léčbu jsem absolvovala na jižní Moravě, mohu tedy docela objektivně posoudit přístup pana doktora Čirče k pacientům. Přeji panu doktorovi ať se mu v jeho práci pro pacienty daří. Pacientka ze Sportovní ul., Loket.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný a milý člověk. Dost často potřebuji jeho pomoc nebo radu a vždy byl ochoten poradit a pomoci. Vždy udělal maximum pro mé zdraví. A protože není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, tak musí počítat i s útočnými a zlými jazyky. Přeji panu doktorovi pevné nervy a výdrž. Pacientka


M
Ověřeny pacient

Kam zmizelo moje předchozí hodnocení, je zde snad nějaká cenzura?? Pan doktor je člověk, kterého pacienti spíše obtěžují. Opět připomenu jeho zanedbání, když k němu přišla pacientka, že močí krev- ale nemá bolesti. Místo aby ji hned odeslal na urologii, tak jí dal poukaz na ultrazvuk, ať se objedná sama. Objednala se....protože na sonu nevěděli o co jde, dostala termín za 14 dní!!! Poté donesla nález z jasně potvrzeným nádorem v moč. měchýři....sama, ale stále nevěděla co má. Pan doktor jí opět zanedbal a řekl jí že je třeba se objednat na urologii ( bez toho aby jí informoval o závažnosti nálezu) Termín dostala za tři měsíce!!! A dál už to šlo jen z kopce... Opravdu byste pane doktore nechal chodil svoji matku s tím, že močí krev čtyři měsíce, bez toho abyste jí alespoň řekl, že má tumor?? Stydím se za Vás pane doktore!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

POZOR na tohoto doktora, znám několik lidí, které zanedbal a měli nemalé následky , i když mohli být v pohodě..
Připadá mi, že to ani není doktor a jestli je, tak hrůza.. Mnoho lidí z Lokte dojíždí raději do KV (Moje ambulance) , kde jsou úplně jiný podmínky... Jinak myslím, že sestra dělá svojí práci správně, připadá mi vzdělanější než sám doktor..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Ve mnoha jiných státech se zdravotní péči platí tak vysoké částky a tady v ČR je většina zdarma a i tak mnoho lidí nadává. Ti co nadávají by se měli ale HLUBOCE stydět. Tohoto doktora mám v oblibě, pokaždé co sem mu přišel s problémem, tak pomohl. Za to, že vybírá 30 Kč on nemůže, je to prostě nařízené státem. Když se Vám nelíbí jeho přístup, tak se od něj odhlašte, nebo si Váš problém vyřešte s lékařem osobně, psaní stížností na web dokáže každý ničema...


Ověřeny pacient

Kdyby lidi neměli co vykládat :)
Když Vám někdo nevyjde vstříc neznamená to že to je negativní .. k zamyslení .. :)


V
Ověřeny pacient

dobrý, ochorný, slušný, odborník


V
Ověřeny pacient

Pan Mudr. Čírč je ochotný, slušný a odborně zdatný


S

Je to velmi dobrý lékař a každý jeho pacient může být štastný, že vůbec toto město nějakého lékaře má.


P

Obdivuji se lékařům, jenž jsou nad věcí. Držím palce do dalších let. Vydržať!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti