Mikulášská 61a, Krnov
Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

Na pana doktora mam nazor naprosto jasny a to, ze jsem se nikdy nesetkala s tak dokonalym doktorem. Stoji mi i za to abych za nim jezdila z Polska s detmi 1,5 hodiny a 1,5 hodiny zpet. Dekujeme mu za peci a telefonicke rady. Opravdu clovek, ktereho chcete mit za lekare.

Nejlepší doktor

je to lékař na pravém místě.

Jsme rádi,že jej v Krnově máme Je to nejlepší lékař jakého znám.Petlachová Vlasta

Velmi ochotný,zkušený pediatr a kardiolog,prostě profesionál.

Musím se podělit o mou zkušenost-během června jsem musel se svým malým synem absolvovat několik vyšetření u různých specialistů.Ale takový přístup,jako při vyšetření srdíčka v Bruntále jsem nikde nezažil - velice milá a usměvavá sestřička malému vše vysvětlila,po celou dobu si s ním pěkně povídala a zabavila hračkou.Pan doktor také velmi příjemný a usměvavý i u něho proběhlo vše bez breku.Můžu srovnávat-se srdíčkem chodíme co půl roku a vždy laskavý přístup.Mezi námi pane doktore mít vedle sebe v práci takového černovlasého anděla usmívám se také :-)

Pan doktor je skvělý. Už čekárna působí velmi příjemně a sestřičky v ordinaci jsou víc než milé. Sám pan doktor je velmi milý a vždy pomohl na 100%.Myslím, že je to nejlepší dětský lékař v Krnově.

Excelentní lékař. Opravdu doporučuji

Je to nejlepší pediatr jakého znám!!!!!!!!!!

Pan doktor je prostě odborník a své práci opravdu rozumí. Na rozdíl od některých kteří se tak sice tváří, ale prd umí. Vřele doporučuji.