Nádražní 195, Hrušovany u Brna

Umístění: Ordinace

Šílené čekací doby, v závislosti na počtu pacientů cca 1 až 3 hodiny vždy.
Paní doktorka sice milá, ale dost často mimo - už několikrát se mi stalo, že mi předepsala léky, u kterých jsem dle příbalového letáku zjistil, že je nesmím. Nemám z ní pocit, že by nějak důkladně vyšetřovala, vždy si člověka jen poslechne, udělá CRP test a pošle domů s antibiotikama či bez, žádný hlubší zájem o řešení příčiny problému. Sestra až moc rázná, spíše nepříjemná, člověk nemůže čekat, že by se mu nějak snažila vyjít vstříc.

Umístění: Ordinace

K Pani doktorce chodim leta a dlouho se lecim na vysoky krevni tlak a musim rici ze pokazde kdyz jdu na kontrolu pani doktorka nic nepodceni a kdyz si postezuji na nejake zdravotni potize okamzite jedna s potrebnym vysetrenim takze spokojenost.

Přešla jsem k paní doktorce před pár lety a jsem za to ráda, dá se říci, že mě paní doktorka Vargovčíková tenkrát zachránila život. Ihned mi vzala krev, aby zjistila příčiny. Vyslechne a hned problém odborně řeší, jsem naprosto spokojená.

Já sem spokojen, jak s přístupem tak s ochotou. Každej v této době si myslí, že ňěkam dojde, a už de pryč to všichni ňěkam pospícháte?

Jsem její pacientka od začátku jejího působení v Hrušovanech. Je velice příjemná, vždy mi pomohla. Chápe, že v dnešní době není jednoduché jít na neschopenku. Vždy se s ní domluvím na alternativě(pár dní dovolené). Pokud mám větší problém, odešle mě kam je potřeba. Velice chválím ji i zdravotní sestru, s kterou spolupracuje.

profesionální přístup k pacientovy.

milá, usměvavá, vždy mě s problémem poradí a hlavně mě vždycky pomůže.

K paní doktorce chodím už asi 10let a nikdy jsem s ní problém žádný neměla.Sice nejsem často nemocná,ale když už tam jdu,tak jsem spokojená.Je milá,příjemná a umí si promluvit s pacientem i o jiných věcech,než nemoci.A že se čeká dlouho?Kde ne?Když všude ráno jdou důchodci a naříkají u ní hodinu,tak je jasné,že to pak v čekárně trvá.Můžu jen doporučit.

Dobrá lékařka,ale v době kdy jsem k ní chodil jsem čekal i přes hodinu v čekárně.
K vůli dlouhým čekacím časum,kdy jsem navíc i něco chytl od ostatních čakajících pacientů jsem změnil lékaře.

Nedodržuje ordinační hodiny - hlavně ráno pozdní příchody. Přesto si ještě nejdřív obstará svoje osobní potřeby (vaření čaje apod.) bez ohledu na plnou čekárnu. Když už začíná ordinovat pozdě, měla by se do toho alespoň pustit okamžitě bez zbytečných dalších prodlev. A její způsob vyšetřování je méně než povrchní...