Adresa

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Na paní doktorce Povýšilové obdivuji snahu udělat si detailní představu o rozvoji potíží. Schopnost brát v potaz stav dalších orgánů,nehledět jen na svůj obor, ale hledět na člověka jako na celek. V neposlední řadě umění se nejen ptát ale i naslouchat a hluboce lidský přístup, z kterého cítíte, že vám chce opravdu pomoct. Lékařské ordinace nemusím, ale od paní doktorky jsem odcházela v potěšená profesionalitou i lidskostí i při oboustranném zápalu plic.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Astma

Do plicní ambulance chodím řadu let k Mudr.Jirouškové. Jsem velice spokojena s léčbou. Je to žena vysokých kvalit, profesionál. Sestřička velice ochotná a stále usměvavá. Pod vedením vedoucí lékařky Mudr. Povýšilové je zřejmé, že svůj tým vede správným směrem. Patří Vám všem velké poděkování. Všem vřele doporučuji, uvdíte, že nebudete zklamáni. Najít v dnešní době tým , který se usmívá a je naprosto profesionální, tak takových je bohužel málo.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

Don’t go to her unless you want to be belittled and judged. One of the worst doctors I’ve ever had the misfortune of seeing.

She didn’t listen to anything I had to say, interrupting me every time I spoke (to the point that she misunderstood my answers multiple times and I had to repeat myself).

But worse, she was incredibly judgmental and disapproving. There’s a difference between sharing your expert medical opinion (after LISTENING and letting your patient speak) and clicking your tongue while raising your eyebrows before saying “that’s bad for you. You shouldn’t do that.” If you want honest answers from your patients, you can’t shame them for that honesty. Instead of immediately judging her patients, she needs to learn to ask more questions and LISTEN. If she had done that with me, she would know that the things she judged me for are medically necessary.

But she didn’t care about what I had to say. Her need to hold power over her patients is jeopardizing her ability to provide satisfactory medical care.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou plicní vyšetření

Velmi doporučuji tuto skvělou, lidskou, ochotnou a milou paní doktorku, ke které docházím již několik let. Snaží se přijít na to co Vám je, hledá, pátrá, vymýšlí, zajímáte jí, zajímá jí Váš názor, pohled na věc, jedná s Vámi jako se sobě rovným, má smysl pro humor a vše dokáže perfektně vysvětlit. Vždy mám pocit, jako bych komunikoval s blízkou osobou, což je podle mého názoru u lékaře důležité.. Důvěra pacienta ve svého lékaře by měla být prioritou pro každého lékaře. No a úžasná, ochotná, vtipná a stále se usmívající sestřička je jen třešničkou na dortu. Oběma Vám děkuji. Jan Hannes H.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

K Paní Doktorce Povýšilové chodím již 20 let a musím, pouze a jenom, chrlit slova chvály. Nejsem zrovna vzorný pacient, nicméně Paní Doktorka má trpělivost a za každé okolnosti mi vždy pomohla. Předchozí plicní lékař, oproti Paní Doktorce Povýšilové, byl naprostý amatér... A Paní a Doktorka záměrně píši velkými písmeny, pač si to rozhodně zaslouží.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Plicni problem

Dobry večer, Chci Vám napsat svuj přiběh co se mi stalo. Chodila jsem k paní doktorce Povýšilové. Odstěhovala jsem se moc daleko a řikala jsem si že si najdu plicní tam kde bydlim. Našla jsem si tady plicni Lékařku a chodila kní. Po pár měsícu jsem začala špatně dýchat a a pani doktorka mi tvrdila že to je normálni k vzhledem k mému zdravotnimu stavu. Bylo to čím dál horší. Máme doma 10 schodu do ložnice a ty já jsem nevyšla. hned jsem byla zadychaná a dusila jsem se. Ale pořád to bylo pro pani doktorku normálni. Když už jsem nemohla ani jit do práce .zavolala jsem svoji pani doktorce MuDr.Povýšilové a obědnala jsem se kni. Sestřička si na mě vzpoměla a hned mě obědnala. Dnes je 3 týden a já dýchám upně normálně. Pani doktorka mě poslala na vyšetření a tam přišly na to že jsem prodělala embolii plic. Hned mě začala léčit a opravdu 3tyden a já dychám upně normálně. Paní MuDr.Povýšilová je lékař který léči lidi . Je moc hodná mila a samozřejmě i sesřička. Jsem moc ráda že takovy Lékaři jsou. Ted ve mě bojuje stek na lékařku ke která jsem rok chodila a lituji lidi co jsou odkázani k ni chodit Blanka Efe


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

Paní doktorka je největší profesionál, jakého jsem za léta poznala a vzhledem k tomu jsem ji doporučila celé své rodině, která ji velmi oceňuje a kdyby to šlo, řešili by přes ni nejraději všechny zdravotní neduhy. Je výborná! S obrovským zájmem o pacienta! Sestřička též nejmilejší a nejochotněji, co znám (a to jsem já sama i se svým synem prošla celou řadou specializovaných ordinaci). Smekam, že zvládne takový zájem pacient! Prostě hvězda mezi lékaři.


Ověřeny pacient

Paní MUDr. Lenka Povýšilová je velmi milá, vstřícná, profesionální, resp. naprosto úžasná po všech stránkách. Sestra taktéž.


Ověřeny pacient

Děkuji p.doktorce za léčení mého muže,který ji dost často neposlouchá a přesto se mu vždy snaží pomoci.Jako třeba 15.3 kdy jsem ho dovezla k p.doktorce a po všech možných vyšetření,konzultací s lékařem z nemocnice,nechala manžela hospitalizovat v nemocnici.Bylo to nutné!Takový přístup k pacientovi bych si představovala u všech lékařů.Ještě jednou ji děkuji


R
Ověřeny pacient

Paní doktorku velmi doporučuji. Dostala sem se k ní náhodou, když si mne lékaři přehazovali jako horký brambor a neměnila bych. Po měsíci trápení mi udělala automaticky krevní testy, dále měla podezření na černý kašel, který se potvrdil. Opravdu lékař, kterému na pacientech záleží a je velmi hodná, pečlivá, důsledná. Škoda té čekací doby v čekárně (2-3h), ale za tu péči, kterou paní doktorka věnuje to stojí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti