Praktický lékař
Kotkova 1, Znojmo

C
Umístění: Praktický lékař Jiný

Velmi užasná lékařka všem doporučuji nejlepší ve Znojmě vždy poradí a pomůže i psychický nikdy bych neměnila

7.dubna 2016:
Vážená paní doktorko,

dovolte, abych Vám vyjádřila ÚCTU, OBDIV, PODĚKOVÁNÍ za Vaši obdivuhodnou práci, kterou pro nás pacienty s takovou láskou, profesionalitou , která jde v ruku v ruce s obrovskou empatií, děláte.Mám opakovanou možnost ,přesvědčit se, že jste ta nejlepší lékařka s nesmírným pochopením pro nás nemocné.Vaše pochopení,přístup,laskavé srdce nám pomáhá vyrovnávat se s problémem, s kterým se na Vás obracíme.
Jsem vděčna náhodě, která mi umožnila Vás poznat.
Vaše pacientka Jarmila Scherrerová

3.dubna 2015:
U paní doktorky se skloubila vysoká profesionální úroveň s obrovskou empatií, vnímavostí, citem,
ochotou, milým a vlídným chováním, snahou vždy najít řešení.S lepším lékařem jsem se nesetkala.
Paní doktorko, děkuji za Vaši péči.
Jarmila Scherrerová

Pani doktorka me neprestava fascinovat! Nemluve o jeji vlasni distribuci leku (i antibiotik) primo z ordinace pacientovi,za cimz je jasna zkorumpovanost a neobjektivni predepisovani spravnych leku za ucelem zisku pro ni a farmaceutickeho reprezentanta.To ze to lidem z dlouhodobyho hlediska nici zdravi je ji asi jedno, proc se nevyprdnout na Hippokratovu prisahu.Na sobe vidim,jak se mi za dobu,co jsem u ni vedena zhorsil zdravotni stav,nyni to dospelo do takove stadia, kdy vas dva tydne leci na virozu, posloucha dech a uporny kasel ji prijde naprosto normalni. Po tydnu a pul navratu do prace se muj zdravotni stav zhorsil natolik, ze jsem zacala mit problemy s dychanim a skoncila na plicnim na kapacce a kysliku.Takze uz toho mam opravu tak akorat dost jsem v procesu zmeny praktickeho lekare. Nyni budu ovsem s jeho vyberem vice dusledna a nepujdu jen myslenkovite za doktorem, protoze je u nej vedena i moje rodina. Navic od zavedeni ,,skveleho" objednavkoveho systemu jsem v cekarne nezazila,ze by si vsichni nestezovali na dlouhe cekani,takze cemu to pomohlo :D?Ze.dne na.den.cloveka neobjedna a kdyz jsem prisla v akutnim pripade s vysokou horeckou,tak me klidne po min. 2 hod. cekani poslala jako posl. cekajiciho pacienta domu.Nejvic me nastvalo,kdyz mame,ktera si zablokovala zada a mela velke bolesti, tak ji v pondeli rekla,ze ji vezme az ve ctvrtek!Jeji jednani mi opravdu neprijde korektni! Nedoporucuji!

Nic tak strašného jsem ještě nezažila. Přišla jsem k MUDr. Pokorné, protože zastupovala moji praktickou lékařku. Nechala mě čekat přes hodinu a půl, přestože jsem měla vysokou horečku a bylo mi evidentně velmi špatně. Místo toho si zvala všechny: ty co přišli přede mnou, ty co přišli po mě, farmaceutické asistentky, ty kteří potřebovali vysvětlit výsledky testů... Když jsem se ozvala, byla jsem velmi hrubě odbyta slovy, že musí přednostně brát objednané pacienty. Nevím, zda si myslela, že jsem ducha mdlého, či tolik nepozorná, abych si nevšimla, kdo všechno měl přede mnou přednost (zůstala jsme v čekárně poslední!!!) .... MUDr. Pokorná je velmi arogantní a nepříjemná paní a rozhodně bych ji nikdy nikomu nedoporučila. Po jejím výstupu jsem sebrala kartičku a odjela na pohotovost.

Pani doktorka seme ze zacatku zdala dobra,ale nechalame chodit tak dlouho se zdravotnim problemem az to do padlo katastrofalne.

Jsem maximálně spokojen s přístupem paní doktorky k pacientům, neslyšel jsem jediné špatné slovo, nebo poznámku a hodnotím její praxi velmi dobře.

Velmi užasná lékařka všem doporučuji lepší neni.

Opět jsem se přesvědčil, že na paní doktorku Pokornou je maximální spoleh. Díky.

Nemám žádné záporné připomínky. Velmi dobře spolu vycházíme. Vyslechne a snaží se poradit, případně zařídit léčbu tak, aby byla co nejlepší.

skvělý