Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Chodím sem už více než 15 let a paní doktorka a sestřička jsou úžasné. Vždycky všechno skvělé. Doporučuji na 100%

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

K pani doktorce chodim 15 let a uz jsem ji i doporucila svym kamaradkam. Prefektni pristup, vzdy me ona i sestricka uvita s usmevem. Prijdu, reknu problem a je vyreseno. Poradi s cimkoli, uklidni a i treba potesi!! ???? vzdy jdu bez objednani v po nebo st dopoledne a zadny problem. Za me super.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Paní doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Čekací lhůty jsou neskutečně dlouhé a k pacientkám se ona i sestra chovají velmi hrubě. Nedoporučuji.

K paní doktorce chodím již od 15 let a za těch sedm let ji mohu jenom doporučit! Vždy byla velmi ochotná, s lidským přístupem a vždy mi dobře poradila jak s první HA, tak i teď při zavedení tělíska. Vše mi krásně vysvětlila a dokonce mě vzala hodinu před svou klasickou ordinační dobou.
Když jdu na prevenčku, je pravda, že objednací lhůta je tak 2 - 3 měsíce, ale vzhledem k její početné klientele se není čemu divit. Když potřebuji akutní prohlídku, tak si brzy ráno počkám a když potřebuji konzultaci po telefonu, vždy se dovolám v odpoledních hodinách.
Neměnila bych, a to ani teď, když do Hradce dojíždím skoro 300km.

Též bych neměnila. Super jednání, ochota a vstřícnost jak u sestřičky, tak paní doktorky. Jestliže potřebujete být vyšetřena v daný termín, stačí si prostě jen zavolat o měsíc či dva dřív. A pokud se někdo objednávat nechce a nevadí mu to si přivstat či čekat delší dobu v čekárně, taky to lze. V tom bych problém neviděla.
Ať se daří všem!
S pozdravem Míša

K pani doktorce jsem leta chodila, ale ze ji navstivim jednou za rok,tak jsem si nechtela delat starosti s hledanim noveho doktra. Pani Maresova je fajn, pokud clovek skoro mlci, vetsinou me nenecha ani domluvit vetu. Vetsi problem je ale doba cekani. Na objednani je to tak 3 mesice, nebo vycekat rano nejaky den. Kdyz si to vycekam od 5h od rana tak pak se zase netrefi s lekama. Mam akutni problem, lek nezabere, Pak je tyden pryc, na telefon se nedovola nikdo a pak se divi proc jsem nedosla opet rano. Nekdy me prislo jako kdyz obtezuju a jsem takovy testovaci kralik na nove leky. Naprosto neslusne chovani, arogantni, neni cas ani na hovor v telefonu. Jsem pred mikrodeloznim teliskem a jdu hledat jineho doktora. Byla to asi otazka casu kdy odejit. Pani odktorka by mela pit nejaky bylinkovy uklidnujici caj. Nedoporucuji

Nemohu jinak než chválit paní doktorku i sestřičku, za velmi přívětivé, profesionální a hlavně lidské chování.Byla jsem svědkem jejich trpělivého přístupu ke starší paní i neobjednaným pacientům.Sama jsem přišla s problémem, který paní doktorka pomohla v klidu vyřešit a já z této ordinace odešla velmi pozitivně naladěna.Neměnila bych!

Jsem překvapená některými zveřejněnými názory...Mám pocit, že dáma, která potřebuje akutně antikoncepci není zrovna akutní případ a měla na ni myslet poněkud dříve. Jiná si zase plete gynekologa s pohotovostí? Já přišla s problémem a byl okamžitě vyřešen. Nejen to, sestřička i paní doktorka byly až neuvěřitelně milé a vstřícné, vše mi bylo podrobně vysvětleno i s nákresem.
Nevidím důvod přecházet jinam. Pokud mám problém, přijdu brzy ráno ve stanovené dny pro akutní případy a jsem ošetřena. Pokud potřebuji prevenci, počkám klidně 2-3 měsíce na plánovanou kontrolu.

Všem doporučuji, neměnila bych. Nebyla jsem objednána a byla jsem vyšetřena a i paní doktorka i sestřička milé a naprosto profesionální.

Pí. dokrorka Marešová je opravdu neprofesionální. Jakmile máte problém a potřebujete ho akutně řešit, nedostane se Vám pomoci, ani kdyby jste se svíjela na zemi v čekárně před ordinací. Objednací lhůta též naprosto šílená 3-4 měsíce?? Kde to jsme - u gynekologa první dámy USA??? Další vrchol je, že na internetu mají nějakou otevírací dobu, kterou absolutně nedodržují. Přijdete 11:15, jelikož Vás na webu utvrzují v tom, že pauzu mají až v 11:30 a ejhle, cedulka s nápisem : Dnes otevřeno od 12:00hod., kdo má sakra zase čekat. Ve finále mi antikoncepci, kterou ten den potřebuji napíše obvoďák a když zmíním jméno Marešová jen zakroutí očima a podotkne "jéžiš". Měním gynekologa, tento jejich příštup k pacientkám se mi opravdu nelíbí, navíc mi přijde, že pí. dr. Marešová to vždy odflákne, frk, frk... hlavně ať už se zamnou zavírají dveře ordinace. Jedním slovem prostě strašný!