Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

I já mohu potvrdit, že Paní Dr. Lisnerová je dle mého osobního názoru vynikající lékařka. jak po lidské stránce tak po profesní. Je vždy velmi milá, chápající, vstřícná , trpělivá, vše důkladně vysvětlí a její přístup je velmi lidský. V dnešní době takových lékařů je jen velmi málo, bohužel. Moc děkujeme.

Umístění: Nemocnice Na Homolce rakovina prsu

Paní Dr. Lisnerová je pro mě dar z nebes. Jeji empatie vůči nemocným je naprosto neskutečná. Má srdce na dlani, je trpělivá, vše důkladně vysvětlí. Mám obrovské štěstí, že je mým onkologickým doktorem právě ona. Děkuji jí.

Příjemná a milá pani doktorka.

Tato mladá paní doktorka teprve skutečnou onkoložkou možná někdy bude. Zatím ji chybí praxe, a byť nechtěně, může někoho poškodit.Což se v případě naší rodiny stalo. Zcela nevhodně vzhledem ke kontraindikacím zvolila typ stagingového vyšetření. Vyšetření se "podařilo", pacient krátce po něm zemřel, aniž se tedy nějakého léčení vůbec dočkal.Paní doktorce s nedostatečnou praxí dosud chybí přístup k člověku jako celku, domýšlení souvislostí, a celkový přehled. Ponecháváme bez hodnocení /v našem případě selhala a zklamala/,ale v každém případě
doporučujeme!! Bude-li Vám tato žena přidělena jako onkoložka, konzultujte raději ještě s nějakým zkušenějším lékařem ať už v Rakovníku, Kladně či Praze.