Ortodoncie
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Ochotná, milá, šikovná, zuby mám rovné, následná péče probíhá, výhodou je sousední ordinace se zubní hygienou, doporučuji, mají ale plno.

Mám trocvhu problém s použitím jednorázových rukavic u paní doktorky. Proč se asi tak nazývají? Má je stále na rukou bez výměny.

Paní doktorka mi byla doporučena spolužačkou, která k ní docházela. Působila na mě dobře, rovnátka nejsou zrovna záležitost za babku, ale ona nám všechny finanční záležitosti vysvětlila a nijak na nás netlačila nebo něco podobného. Když jsem k ní nastupovala, neměli jsme zrovna moc peněz... Jednou jsem nemohla zaplatit za rovnátka celou částku (5 tis), takže jsme se domluvily - zaplatila jsem jenom část a zbytek dodala na příští návštěvě... Kdykoliv jsem měla s rovnátky problém, zavolala jsem a sestřička mě objednala ještě na týž den, nebo na ten příští. Pravda je, že paní doktorka si ráda povídá o osobnách věcech a taky používá termíny jako "zoubky a zámečky", ale nijak mi to nevadí. Jednou se i stalo, že jsem se nemohla dostavit na objednaný termín a jelikož jsem byla předtím v zahraničí a byla jsem objednaná na ponělí, volala jsem ještě ten den (což chápu, že je nemilé), ale zvedla to paní doktorka a byla na mě vysloveně nepříjemná, až jsem nevěděla, co si mám myslet, protože chtěla vidět potvrzení (asi od lékaře), že jsem nemocná (jsme snad ve škole??) Ale jinak s ní problémy nemám. Zoubky se mi rovnají, s rovnátky jím naprosto vše (pokud to není extrémně tvrdé) a nikdy se mi nestalo, že by se mi nějak něco uvolnilo... Sestřičky se za tu dobu, co jsem u ní, vystřídaly dvě, obě mladé a velice milé. Ordinaci má čisťounkou a téměř se u ní nečeká... Mám někdy problém kvůli dopravě přijít včas, ale stačí informovat je telefonem a je to v pohodě...

Na me pani doktorka moc dobry dojem take neudelala. Vzala si meho syna na otisky, radeji beze me s tim,ze si me pak zavola a syn mi pak rikal,ze se ho v ordinaci ptala co delaji rodice za zamestnani. Navic kdyz mu dr.delala otisky tak na nej nekolikrat i zvysila hlas a to me osobne se dotklo. K detem se ma kazdy lekar chovat jinak a byt tolerantni. Mimochodem nevim jaka sestricka tam byla,ale ta co je tam ted momentalne ,tak delala me kamardce dceri otisky a pry byla naopak mila. Nejaka je prej na matersky,ale podle kamardky je tahle lepsi a prijemnejsi k pacientum. Me osobne vyhovi vzdycky jak potrebuju a je velmi sympaticka

Měl jsem tam, jako rodič zvláštní pocit. Paní doktorka mne oslovovala "tatínku", mluvila o nápravě zoubků. I 14-ti letý syn z toho byl překvapený. Díky už jsme si našli jiného ortodontistu.

Velice dobrá, milá a vždy vše vysvětlí i finančně.Chodím k ní rok a moje zoubky vypdají díky paní doktorce mnohem lépe. Děkuji Katka Babická

Jsem s paní doktorkou velice spokojena, jak s péčí, tak s komunikací a přístupem. Všem doporučuji!!!

ano,souhlasim,skvela sestricka,porad se usmiva.

Pani doktorka nic moc ,falesna. Za to sestricka,je uplne bezvadna nez puvodni ...tahle se porad usmiva a je velmi mila.

Bohužel nesleduje chrup komplexně.