Lenka Jůzová

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
    Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
    s aktuálními problémy.
    Vřele doporučuji.
    Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,
    děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

• Zkušenosti a dovednosti

• Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8- 13 hod., objednání formou objednávky telefonicky, sms, emailem, fyzioterapeut s Osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu vydaným Ministerstvem zdravotnictví,20 let praxe, terapie metodou Neurac- REDCORD (TerapiMaster), dlouholetá praxe s tejpováním (kineziotaping, dynamic taping), Bobath koncept pro děti, Vojtova metoda, spolupráce s řadou sportovních klubů a specializovaných zařízení pro děti s postižením, poradenství při výběru kompenzačních pomůcek, odborné přednášky.

• fyzioterapeut

• asymetrie těla
    • skolióza
    • vadné držení těla
    • neurologická onemocnění
    • opožděný psychomotorický vývoj dítěte
    • centrální tonusová a koordinační porucha
    • bolesti hlavy

Services

Fyzioterapie Lenka Jůzová

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, 722 00 Ostrava, moravskoslezský

Fyzioterapie dětí a dospělých
    Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)
    Rehabilitace dětí a dospělých
    Bobath koncept
    Vojtova metoda
    Redcord
    Terapimaster
    Metoda neurac
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Lenka Jůzová Fyzioterapeut Ostrava
    Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
    S pozdravem
    Lenka Jůzová

Hodnocení pacientů

• Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
      s aktuálními problémy.
      Vřele doporučuji.
      Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,

• P
      Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolest

Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

Lenka Jůzová2018-01-08

Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

• J

Dobrý den,
      Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
      Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
      Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
      Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
      Děkuji, Jaromír

• J

Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

Lenka Jůzová2016-10-19

Milá paní Jano,
      moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

• M

Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
      Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

• O

Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

Lenka Jůzová2015-08-23

Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

• H

Naprosto skvělá,
      manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

• Č

Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

• H

Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!

• P

Jako specialista se jevi pani Juzova jako pomerne schopna, jedine co mi vadi jsou naprosto predrazene ceny a neprimerene platby za neco, co se jinde dela temer za tretinovou cenu. Lidsky pristup me taky moc nezaujal, mozna jsem pani Juzovou pristihl jen ve spatne nalade, kazdopadne tato zkusenost mi stacila, priste se radeji obratim na nekoho jineho. Navic nechapu, proc je hodnoceni "obycejneho" fyzioterapeuta na strankach lekar.cz.
      Nespokojeny klient pan P.