Lenka Jůzová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• F
    Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolesti zad a ramene

Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

Lenka Jůzová2018-02-19

Anna Hajduková
    Anna Hajduková
    Chirurg, Fyzioterapeut
    Zednická 2/1109, Ostrava
    Chodila jsem k paní rehabilitační na rehabilitace se zády a velice mi pomohla :-) Doporučuju :-) Více

Jana Robenková
    Jana Robenková
    Fyzioterapeut, Pediatr
    Ukrajinská 1534, Ostrava

Lenka Nevřelová
    Lenka Nevřelová
    B. Martinů 812, Ostrava
    Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-( Více

Peter Koliba, Csc.
    Peter Koliba, Csc.
    Gynekolog, Porodní asistentka, Fyzioterapeut
    17. listopadu 595, Ostrava
    Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu… Více

Irina Chmelová
    Irina Chmelová
    17. listopadu 1790/5, Ostrava
    Skvělá lékařka. Zasloužila se o to, že po vážné nehodě mohu opět úplně normálně používat obě ruce. Více

Zkušenosti a dovednosti

• Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8- 13 hod., objednání formou objednávky telefonicky, sms, emailem, fyzioterapeut s Osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu vydaným Ministerstvem zdravotnictví,20 let praxe, terapie metodou Neurac- REDCORD (TerapiMaster), dlouholetá praxe s tejpováním (kineziotaping, dynamic taping), Bobath koncept pro děti, Vojtova metoda, spolupráce s řadou sportovních klubů a specializovaných zařízení pro děti s postižením, poradenství při výběru kompenzačních pomůcek, odborné přednášky.

• fyzioterapeut

Nemoci

Služby

Fyzioterapie Lenka Jůzová

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, 722 00 Ostrava, moravskoslezský

Fyzioterapie dětí a dospělých
    Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)
    Rehabilitace dětí a dospělých
    Bobath koncept
    Vojtova metoda
    Redcord
    Terapimaster
    Metoda neurac
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Ostrava
    Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
    S pozdravem

Vážený pane Firlo,
      moc si vážím vašeho hodnocení a děkuji za něj. Jsem ráda, že jste
      s mou péčí spokojený.

• Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
      Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
      s aktuálními problémy.
      Vřele doporučuji.
      Milena a Filip Sekaninovi.

Lenka Jůzová2018-01-08

Milá paní Mileno,
      děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

• P
      Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolest

Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

Lenka Jůzová2018-01-08

Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

• J

Dobrý den,
      Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
      Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
      Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
      Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
      Děkuji, Jaromír

• J

Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

Lenka Jůzová2016-10-19

Milá paní Jano,
      moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

• M

Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
      Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

• O

Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

Lenka Jůzová2015-08-23

Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

• H

Naprosto skvělá,
      manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

• Č

Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

• H

Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!