Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava
Fyzioterapie Lenka Jůzová (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Bobath koncept

Fyzioterapie dětí a dospělých

Kinezioterapie +7 Více

Manuální terapie

Metoda Neurac

Redcord

Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8...

• bolesti páteře

Metoda Neurac

Redcord

Rehabilitace dětí a dospělých

Fyzioterapie Lenka Jůzová

Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)

TerapiMaster

Vojtova metoda

F
Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolesti zad a ramene

Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

Vážený pane Firlo,
moc si vážím vašeho hodnocení a děkuji za něj. Jsem ráda, že jste
s mou péčí spokojený.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
s aktuálními problémy.
Vřele doporučuji.
Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,
děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolest

Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

Lenka Jůzová

Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

Dobrý den,
Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
Děkuji, Jaromír

Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

Milá paní Jano,
moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

O

Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

Lenka Jůzová

Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

Naprosto skvělá,
manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

Č

Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již nějakou dobu mám problém.
    Během spánku na zádech se mi začne neskutečně točit v hlavě. Automaticky se probudím a musím si sednout. Díky tomuto se mi i dělá špatně od žaludku. Po chvíli to přejde ale ve spánku pokračuji pouze na boku. Tento problém není každou noc.
    Kdysi mi bylo řečeno, že to může být od krční páteře. Absolvoval jsem také rehabilitace ale bez nějakého zlepšení.
    Mohu Vás poprosit o radu? Děkuji.

Dobrý den,
    tyto obtíže můžete mít z různých důvodů- od krční páteře, přetížení svalů v oblasti krční páteře, obtíže v oblasti vnitřního ucha (vestibulární systém), úzkostná porucha atd. Měl byste absolvovat nejen rehabilitaci, ale také vyšetření na ORL, neurologii popř. na otoneurologii, v centru pro poruchy sluchu a rovnováhy. Přeji vám brzké uzdravení.

Lenka Jůzová

• Dobrý den,bylo by u Vás možné se objednat na rehabilitaci po operaci karpálního tunelu?žádanka typu K.děkuji

Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
    S pozdravem

• bolesti páteře