Lenka Jůzová verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • F
  Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolesti zad a ramene

  Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

  Lenka Jůzová2018-02-19

  Vážený pane Firlo,
  moc si vážím vašeho hodnocení a děkuji za něj. Jsem ráda, že jste
  s mou péčí spokojený.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Anna Hajduková
  Anna Hajduková
  Chirurg, Fyzioterapeut
  Zednická 2/1109, Ostrava
  Chodila jsem k paní rehabilitační na rehabilitace se zády a velice mi pomohla :-) Doporučuju :-) Více

  Jana Robenková
  Jana Robenková
  Fyzioterapeut, Pediatr
  Ukrajinská 1534, Ostrava

  Lenka Nevřelová
  Lenka Nevřelová
  Fyzioterapeut
  B. Martinů 812, Ostrava
  Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-( Více

  Peter Koliba, Csc.
  Peter Koliba, Csc.
  Gynekolog, Porodní asistentka, Fyzioterapeut
  17. listopadu 595, Ostrava
  Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu… Více

  Irina Chmelová
  Irina Chmelová
  Fyzioterapeut
  17. listopadu 1790/5, Ostrava
  Skvělá lékařka. Zasloužila se o to, že po vážné nehodě mohu opět úplně normálně používat obě ruce. Více

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8- 13 hod., objednání formou objednávky telefonicky, sms, emailem, fyzioterapeut s Osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu vydaným Ministerstvem zdravotnictví,20 let praxe, terapie metodou Neurac- REDCORD (TerapiMaster), dlouholetá praxe s tejpováním (kineziotaping, dynamic taping), Bobath koncept pro děti, Vojtova metoda, spolupráce s řadou sportovních klubů a specializovaných zařízení pro děti s postižením, poradenství při výběru kompenzačních pomůcek, odborné přednášky.

  Specializace

  • fyzioterapeut

  Nemoci

  Více

  Služby

  Fyzioterapie Lenka Jůzová

  Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, 722 00 Ostrava, moravskoslezský

  Fyzioterapie dětí a dospělých
  Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)
  Rehabilitace dětí a dospělých
  Bobath koncept
  Vojtova metoda
  Redcord
  Terapimaster
  Metoda neurac
  Zobrazit všechny

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Lenka Jůzová
  Lenka Jůzová
  Fyzioterapeut
  Ostrava
  Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
  S pozdravem
  Lenka Jůzová

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • F
   Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolesti zad a ramene

   Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

   Lenka Jůzová2018-02-19

   Vážený pane Firlo,
   moc si vážím vašeho hodnocení a děkuji za něj. Jsem ráda, že jste
   s mou péčí spokojený.

  • Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

   Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
   Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
   s aktuálními problémy.
   Vřele doporučuji.
   Milena a Filip Sekaninovi.

   Lenka Jůzová2018-01-08

   Milá paní Mileno,
   děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

  • P
   Umístění: Fyzioterapie Lenka JůzováSlužby: Bolest

   Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

   Lenka Jůzová2018-01-08

   Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

  • J

   Dobrý den,
   Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
   Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
   Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
   Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
   Děkuji, Jaromír

  • J

   Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

   Lenka Jůzová2016-10-19

   Milá paní Jano,
   moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

  • M

   Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
   Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

  • O

   Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

   Lenka Jůzová2015-08-23

   Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

  • H

   Naprosto skvělá,
   manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

  • Č

   Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

  • H

   Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!