Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolesti zad a ramene

Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava
Fyzioterapie Lenka Jůzová (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Manuální terapie

Kinezioterapie

Fyzioterapie dětí a dospělých + 7 Více

Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)

Rehabilitace dětí a dospělých

Bobath koncept

Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8...

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti šlach

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
s aktuálními problémy.
Vřele doporučuji.
Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,
děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolest

Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

Lenka Jůzová

Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

Dobrý den,
Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
Děkuji, Jaromír

Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

Milá paní Jano,
moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

O

Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

Lenka Jůzová

Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

Naprosto skvělá,
manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

Č

Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!

Fyzioterapie dětí a dospělých

Cena není uvedená

Tejpování (kineziotaping, dynamic taping)

Manuální terapie

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
s aktuálními problémy.
Vřele doporučuji.
Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolest

Dobrý den,
Děkuji, Jaromír

Milá paní Jano,

Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

O

Naprosto skvělá,

Č

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,bylo by u Vás možné se objednat na rehabilitaci po operaci karpálního tunelu?žádanka typu K.děkuji

Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
    S pozdravem

• Dobrý den,
    již tři dny mám problémy v levém uchu mi zvoní a cítím se jako bych byla pod vlivem nějakých opijátů, mám závratě a je mi na zvracení. Byla jsem ne neurol. ambulanci pro podezření na zánět mozk. blan, protože týden předtím jsem prodělala chřipku. Od té doby se zhoršili problémy i s krční páteří. Bolest mezi lopatkami a krční páteře. Neurolog mi sdělil, že pískání v uchu není příčina těch závratí, ale že to vypadá na krční páteř. Mám skoliózu hrudní páteře. Jinak lékař mi dal jen límec a novalgin. Myslím, že toto není řešení. Moc Vás prosím o radu co dělat dále s těmito obtížemi. Pomoha by fyzioterapie masáže odblokování krční páteře? Děkuji za odpověď

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů