Olivova 312, Říčany

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Od 200 Kč

Centrum podpory duševního zdraví Říčany

Vystudovala jsem obor Psychologie a speciální pedagogika na Univerzitě Karlově (2008) a Sociální pedagogiku a teologii na VOŠ Jabok (2004).

...

• psychoterapie

Umístění: Centrum podpory duševního zdraví Říčany individuální psychoterapie

Jsem vděčný že jsem potkal takhle skvělou terapeutku! Asi 5x jsem zkoušel projít terapií a nikdy nedošlo k významnému posunu směrem k lepšímu. Teprve Lenka Havlíčková mi pomohla otevírat ta správná témata a byla mi oporou na cestě ke změnám. Konečně dokážu být šťastný a to jsem si před nějakým časem nedokázal ani představit!
MOC DĚKUJI

PhDr. Lenka Havlíčková

Děkuji, Filipe, za Vaši recenzi. Vaše práce v terapii je velmi otevřená a poctivá, tak jsem ráda a nepřekvapená, že má výsledky. L

Umístění: Centrum podpory duševního zdraví Říčany individuální psychoterapie

Měla jsem to štěstí,že jsem narazila při hledání terapeuta právě na paní Lenku.
Pocatecni ostych mluvit o svém trápení a věcech, které jsem nechtela říct ani sama před sebou, byl hned v počátku vytěsněn.
V terapii vedené Lenkou jsem našla vstřícnost, emaptii, způsob,kterým mě dovedla k pochopení Mě samotné a procesů které se ve mě odehrávají a já jim nerozumím.
Její terapie je laskavá i důkladná.
Setkání s ní beru jako velkou výhru pro Mě.

PhDr. Lenka Havlíčková

Dekuji, Adelo, za velmi mile osobni hodnoceni. Doufam, ze se Vam dari moc hezky. L

Umístění: Centrum podpory duševního zdraví Říčany individuální psychoterapie

Pani Havlíčková má výbornú schopnosť odhadnúť, aký štýl rozhovoru a terapie človeku najviac sadne (aspoň si to myslím, mám len svoju vlastnú skúsenosť). Vo vhodných momentoch vie proces okoreniť humorom, vždy dokáže odporučiť vhodné nástroje a v terapii mi pravidelne ponúka nové a zaujímavé uhly pohľadu a impulzy k zamysleniu či prehodnocovaniu mojich súkromných dogiem. Čo je presne to, čo som od terapie vždy očakával a našiel som to až tu. Okrem dlhodobej individuálnej terapie som s p. Havlíčkovou absolvoval i krízové intervencie pri zhoršení svojich zdravotných problémov. I tie boli smaozrejme skvelé a ukázali mi, akým všestranným a otvoreným terapeutom, tematicky i procesne, p. Havlíčková je. Sedenia sú vždy príjemné, pokiaľ by som však mohol niečo zmeniť, obohatil by som ponuku teplých i studených nápojov o tie s obsahom kofeínu.

PhDr. Lenka Havlíčková

Děkuji, Tomáši, za kladnou a osobní recenzi. Zároveň věřím, že v terapii platí, že kolik do toho klient vloží, tolik vytěží, takže pokud jste spokojený, vypovídá to podle mě významně o Vás. Rozšířit nabídku o kávu bych asi mohla, nicméně si zde nemohu nevzpomenout na kreativní řešení Tomáše Hejlíka v seriálu Terapie ;).

Umístění: Centrum podpory duševního zdraví Říčany individuální psychoterapie

Paní Lenka Havlíčková mi v životě moc pomohla. Na terapii k ní jsem docházela zhruba dva roky a vyjasnila jsem si spoustu věcí. Její vlídný a věcný přístup mi vyhovoval. Vždy jsem cítila, že můžu být bez obav a studu zcela upřímná v tom, co říkám a jak se cítím. Paní Lence Havlíčkové vděčím za nový náhled na svůj život. Nestal se žádný zázrak. Byla to dlouhá práce. Ale jsem za tu cestu moc vděčná.

Děkuji, Kláro, za milou recenzi. Byla to s Vámi moc hezká práce. L